کد خبر: 713617 A

فوتبال یمن تعطیل است و حریف تدارکاتی ما بود

سرمربی پارس جم در مورد اتفاقات چند روز اخیر فوتبال کشورمان صحبت کرد.

مهدی تارتار در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار تدارکاتی با پیکان اظهار داشت: در راستای اهدافی که داشتیم این دیدار دوستانه را برگزار کردیم و با همکاری پیکان و آقای فرکی بازی برگزار شد و البته سطح فنی خوبی نداشت چرا که دو تیم در شرایط بدنسازی هستند و از آمادگی به دور هستند ولی در مجموع این بازی به ما کمک کرد و در مسیر برنامه‌هایمان بود.

وی با اشاره به شرایط تیم و مشکلات مالی گفت: مشکلات مالی ما با پرداختی که چند وقت قبل انجام شد تا حدی برطرف شد و بچه‌ها شارژ مالی شدند و در حال حاضر هم آقای رضاییان تلاش می‌کنند تا بازهم پرداختی داشته باشم و معوقات بازیکنان به آنها داده شود و با روحیه و انگیزه بیشتری در نیم فصل دوم حاضر شویم و مشکلات ما برطرف شود.

مربی پارس جم در مورد دستور وزیر ورزش مبنی‌ بر بازگشت تیم پاس به تهران عنوان کرد: خبر خوبی بود و پاس به نظر من باید احیا شود چرا که تیم بزرگی است و انتقال این باشگاه از اول هم تصمیم اشتباهی بود که نتیجه‌اش را دیدیم. این تیم آخرین قهرمانی تیم‌های ایرانی در آسیا را بدست آورد و از سلطانی‌فر ممنونم که دستور احیای این تیم و بازگشتش به تهران را صادر کرد.

تارتار در مورد درگیری این روزها میان کی‌روش و برانکو که پای اکثر فوتبالی‌ها را هم به میان کشیده است گفت: من به عنوان یک کوچکتر در جامعه فوتبال از همه عزیزانی که وارد این بحث شدند خواهش می‌کنم نسبت به آن واکنش نشان ندهند و موضع‌گیری نکنند. در حال حاضر تیم ملی کشورمان در شرایط حساسی است و بازی‌های جام ملت‌ها در پیش است. برانکو و کی‌روش یک روز از ایران می‌روند و فوتبال ملی ما از همه چیز مهم‌تر است و خواهش می‌کنم کسی به این جرو بحث ورود نکند و هر اتفاقی قرار است بیافتد به بعد از جام ملت‌ها موکول شود و قضاوت به خود مردم سپرده شود.

وی با اشاره به بازی تیم ملی با یمن و برتری پر گل تیم ایران هم خاطرنشان کرد: بازی تدارکاتی خوبی برای ما بود. یمن اصلاً فوتبال ندارد و بازی در این کشور برگزار نمی‌شود و به نوعی فوتبالشان تعطیل است ولی در کل سوای ضعف یمن باید بگویم که ما خیلی خوب بازی کردیم و تیم قدرتمندی نشان دادیم و ضعف حریف چیزی از ارزش کار ما کم نمی‌کند و امیدوارم در ادامه هم با همین روند جلو برویم و نتایج خوبی بگیریم.

مربی پارس جم در پاسخ به این سوال که تیمش می‌تواند جایگاه فصل قبل را در پایان فصل داشته باشد یا نه، گفت: ما طبق برنامه‌ای که در 3-2 سال اخیر در پیش گرفتیم عمل می‌کنیم و برنامه‌های خودمان را داریم. انتظارات هم از تیم ما باید به جا باشد و فکر می‌کنم با توجه به هزینه‌ای که داشتیم جایگاه ما باید خیلی پایین‌تر از این باشد. تیم خوبی هستیم و نفرات خوبی داریم و در تلاش هستیم تا با بهترین جایگاه ممکن فصل را به پایان برسانیم.

تارتار در مورد جدایی 3 بازیکن این تیم و برنامه‌هایش برای جذب بازیکن در نیم فصل عنوان کرد: من باید تشکر کنم از محسن بنگر، امیر میربزرگی و محمد شادکام که برای ما زحمت کشیدند و از جمع ما جدا شدند. سعی می‌کنیم به جای نفرات جدا شده بازیکنانی به خدمت بگیریم که جای خالی آنها را پر کنند. هر چند در نیم فصل جذب بازیکن کار سختی است و اکثراً با تیم‌هایشان قرارداد دارند.

تیم ملی فوتبال ایران مهدی تارتار پیکان تهران پارس جم جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر