کد خبر: 713414 A

برنامه‌ی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد.

به گزارش ایلنا، و به نقل از فدراسیون کشتی، آزادکاران پس از پشت سر گذاشتن یک مرحله اردو، مرحله دوم تمرینات خود را از روز 10 دی ماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز کرده‌اند و در این اردو تمرینات متنوع فنی، ایستگاهی، هوازی و بدنسازی در برنامه ملی‌پوشان قرار داشته است.

مرحله دوم اردوی تیم ملی کشتی آزاد روز جمعه 21 دی ماه با یک جلسه تمرین کشتی زیر نظر غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی و همکارانش به پایان می‌رسد و اردونشینان مرحله سوم تمرینات خود را برای شرکت در جام بین‌المللی تختی (روزهای 18 و 19 بهمن ماه در کرمانشاه) از 25 دی ماه آغاز می‌کنند.

آزادکاران تا زمان حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین (3 تا 8 اردیبهشت ماه) چند مرحله اردو و شرکت در تورنمنت بین‌المللی جام دانکلوف بلغارستان (9 تا 12 اسفندماه) بعنوان یکی از تورنمنت‌های رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی را در برنامه دارند.

این اردو از روز 12 دی ماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است و فرنگی‌کاران در این چند روز تمرینات متنوعی تکنیکی، تاکتیکی، ایستگاهی و بدنسازی را زیر نظر محمد بنا سرمربی تیم ملی و همکارانش پشت سر گذاشته‌اند.

اردونشینان که امروز به ترتیب صبح و عصر تمرین وزنه و مرور فن را در برنامه دارند، این مرحله از اردوی خود را صبح فردا با یک جلسه تمرین کشتی به پایان می‌رسانند.

طبق برنامه ریزی کادر فنی دومین مرحله اردوی فرنگی کاران از روز 24 دی ماه آغاز و تا زمان حضور در سی و نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی جام تختی که روزهای 4 و 5 بهمن ماه برگزار می‌شود، ادامه می‌یابد.

تیم ملی تا زمان اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین (3 تا 8 اردیبهشت ماه سال 98) چند مرحله اردو و حضور در دو تورنمنت بین‌المللی وهبی امره ترکیه (12 تا 14 بهمن ماه) و جایزه بزرگ مجارستان (4 و 5 اسفندماه)، بعنوان یکی از تورنمنت‌های رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی را در برنامه خود دارد.

رقابت‌های کشتی المپیک 2020 توکیو روزهای 12 تا 18 مردادماه سال 99 برگزار خواهد شد و آزادکاران تا زمان حضور در این رویداد مهم حدود 19 ماه زمان دارند.

تیم ملی کشتی فرنگی تیم ملی کشتی ازاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر