کد خبر: 713333 A

تیم ایران کاملا منجسم و با تمرکز بالا است

رئیس کمیته جوانان گفت: تیم ایران یک تیم بسیار منسجم و با تمرکز بالا است که در جام ملتهای آسیا خواهد درخشید.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون معینی، رئیس کمیته جوانان در خصوص دیدار ایران و یمن گفت: تیم ایران کاملا با تمرکز بالا برابر یمن و بدون اشتباه بازی کرد و این امر نشان می دهد که کادر فنی تیم یمن را به خوبی آنالیز کرده بود. تیم یمن شاید به نظر برسد تیم قوی نباشد، اما اینها مهم نیست مهم استراتژی کادر فنی است که در تیم اجرا شد و بازیکنان وظایف خود را در زمین اجرا کردند.

وی ادامه داد: تیم ایران یک سر و گردن از تیم هایی که تا کنون بازیهای آنها را دیده ام، بالاتر است. از نظم تاکتیکی و عملکرد بازیکنان ایران بدون شک باید منتظر حضورشان در فینال و کسب بهترین نتیجه باشیم. هوش بازیکنان ایران در سطح آسیا بسیار بالا است. ضمن اینکه تیم عربستان، عراق تیم های خوبی هستند و تیم استرالیا با اینکه بازی را برابر اردن واگذار کرد شایسته پیروزی بود. بعضی اوقات فوتبال روی دیگری را نشان می دهد.

وی در خصوص بازی برابر ویتنام در ادامه گفت: ویتنام پیشرفت کرده و با عراق بازی پایاپایی را انجام داد بسیار فداکارانه بازی کرد اما هنوز از نظر توان بدنی در سطح تیم های آسیایی ( ایران، عربستان)و اروپایی نبود و بسیار فاصله دارد اما از نظر آموزش فوتبال بسیار منجسم بوده و رشد کرده اند.

دبیر کمیته فنی و توسعه فوتبال در ادامه افزود: ایران واقعا یک تیم است و وقتی یک تیم به مهارت تیمی می رسد خیلی سخت میتوان به درون تیم نفوذ کرد و امیدوارم با عملکرد درخشانی که شاگردان کارلوس کی روش در این جام از خود به جای میگذارند، بار دیگر قدرت و توانمندی فوتبال ایران را در آسیا به نمایش بگذارند.

تیم ملی فوتبال ایران فریدون معینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر