کد خبر: 713174 A

سلطانی فر در دیدار با پیشکسوتان پاس:

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به افتخارات گسترده تیم پاس گفت: امروز را فصلی نو در تاریخ باشگاه پاس بدانیم و هدف همه ما احیای مکتب اخلاقی پاس باشد.

به گزارش ایلنا، وی ادامه داد: بدون تردید خیلی از بزرگان فوتبال ایران ریشه پاسی دارند و با کمک و تمایل نیروی انتظامی، پاس را احیا می کنیم و تصور می کنم بسرعت بتوانیم این تیم را احیا کنیم 

دکتر سلطانی فر تصمیمات گذشته برای انتقال تیم های تهرانی مانند پاس اشتباه دانست و گفت : هدف از  تشکیل باشگاه پاس ارتباط مردم با پلیس بود و با توجه تمایل نیروی انتظامی برای احیا مجدد پاس زمان خوبی برای همه ما فراهم شده است و به جد معتقدم پاس بعنوان بخشی از هویت و تاریخ ورزش و مردم ایران است و  باید احیا شود.

وزیر ورزش و جوانان از داورزنی معاون قهرمانی خواست کارگروهی با حضور مسیولان نیروی انتظامی و پیشکسوتان پاس و فدراسیون فوتبال تشکیل شود و امتیاز و شرایطی با رعایت مقررات برای ورود پاس به دسته یک ایجاد شود.

دکتر سلطانی فر گفت: من بخصوص از آقای فرکی می خواهم برای احیای فنی این تیم به نیروی انتظامی، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال کمک کنند.

دکتر سلطانی فر گفت: جای باشگاه پاس در ورزش کشور خالی است و من برای احیا این تیم با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی مذاکره خواهم کرد و اعتقاد دارم باشگاه پاس نه تنها در فوتبال بلکه در سایر رشته ها و حتی خانواده های نیروی انتظامی و سایر مردم و خصوصا تیم های پایه می تواند کمک کند و بسیار موثر باشد.

سلطانی فر باشگاه پاس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر