کد خبر: 713050 A

تیم فوتبال استقلال درحالی رقابت‌های نیم‌فصل اول را به اتمام رساند و پا به نقل و انتقالات گذاشت که این تیم 5 بازیکن مصدوم داشت.

به گزارش ایلنا،تیم فوتبال استقلال درحالی رقابت‌های نیم‌فصل اول را به اتمام رساند و پا به نقل و انتقالات گذاشت که این تیم 5 بازیکن مصدوم داشت. سرمربی تیم فوتبال استقلال که در نظر دارد تیمش با قدرت هرچه تمام رقابت‌های نیم‌فصل دوم را آغاز کند در شرایط خوبی به سر می‌برد. همچنین 5 بازیکن مصدومش در تعطیلات بهبود یافته‌اند. طارق همام بازیکن عراقی آبی‌پوشان که درحال حاضر در اردوی تیم ملی عراق به سر می‌برد در بازی تیمش مقابل چین در اثر تکل شدید بازیکن حریف دچار مصدومیت شده بود و این بازیکن زیر نظر پزشکان تیم ملی کشورش به درمان پرداخت. اگر او برای تیم ملی کشورش در جام ملت‌ها به میدان برود یعنی آسیب‌دیدگی‌اش رفع شده و با شروع رقابت‌های نیم‌فصل دوم استقلال مشکلی برای همراهی آبی‌پوشان ندارد. پیش از این نیز فرشید اسماعیلی، فرشید باقری، اللهیار صیادمنش و علی کریمی نیز مصدوم شده بودند که روند درمانی خود را طی می‌‌کنند.

در همین رابطه یک منبع آگاه در باشگاه استقلال  گفت: «طارق همام در تمرین تیم ملی عراق آسیب دید اما اکنون خوب شده و برای تیم کشورش در جام ملت‌ها بازی خواهد کرد. شرایط فرشید اسماعیلی خوب است و آرام آرام شروع می‌کند. شرایط فرشید باقری هم مشابه اسماعیلی است و با آرامی با تیم تمرین خواهد کرد و برای نیم‌فصل دوم مشکلی ندارد. وضعیت اللهیار صیادمنش هم خوب است، مصدومیت او برطرف شده و برای نیم‌فصل دوم جای نگرانی ندارد. علی کریمی هم مصدومیتش جدی نبود و تنها یک جلسه در کلینیک باشگاه استقلال به درمان پرداخت. استقلال اکنون مصدوم خاصی ندارد و اگر خدا بخواهد می‌تواند بدون بازیکن آسیب‌دیده، در نیم‌فصل دوم از تمام بازیکنانش استفاده کند. در مورد خریدهای ما هم همگی باید ابتدا تست پزشکی بدهند، اینکه می‌گویم شامل همه است و جباروف نیز به همین‌گونه است. البته جباروف هنوز برای تست پزشکی معرفی نشده است و هنوز چیزی قطعی نیست.»

 

 

استقلال سرورجباروف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر