کد خبر: 713046 A

پیشکسوت فوتبال ایران با تمجید از عملکرد تیم ملی برابر یمن در از سرمربی ایران خواست تا تمرکز خود روی تیم ملی قرار دهد.

بیژن ذوالفقار نسب در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص با بازی تیم ملی ایران مقابل یمن اظهار داشت : تیم ملی بازی خوب و کم اشتباهی از خود ارائه داد ، تیم یمن به خوبی توسط کی‌روش ارزیابی شده و روی نقاط ضعف این تیم به خوبی عمل کرده که آن هم قلب دفاعی این تیم بوده که با استفاده از توپ های هوایی ، تیم ملی سه گل خود را روی ضربات کرنر و ایستگاهی به ثمر رساند ، که این نشان می‌دهد کادر فنی و کی‌روش به خوبی تیم یمن را مورد ارزیابی قرار داده و در کل تیم ملی عملکرد مثبتی را از خود نشان داد.

وی در مورد اظهارات کیروش و حمله او در کنفرانس خبری به برانکو گفت : قرار نیست فعلا در این زمینه صحبتی بشود ، و فعلا نظری در این باره نخواهم داد که مبادا بهانه ی را دست کسی بدهم.

پیشکسوت فوتبال ایران ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی در ادامه مسیر گفت: سرمربی تیم ملی دومین حضور خود را در این تورنمنت تجربه می‌کند و مسلما تجربه کافی و شناخت لازم را از حریفان به دست آورده و باید منتظر ماند و دید در ادامه مسیر چه نتایجی کسب خواهد شد. دیدار برابر یمن یک پیروزی خوب و روحیه بخش برای ایران بود و امیدواریم این مسیر ادامه یابد.

بیژن ذوالفقار نسب تیم ملی فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر