کد خبر: 712996 A

لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه وارد هفته هفدهم خواهد شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بعد از یک هفته استراحت، رقابت های لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه از سر گرفته خواهد شد و دوباره شاهد جدال های جذاب در شهرهای مختلف خواهیم بود.

خاتم اردکان تیم سوم جدول در این هفته میزبان تیم سایپا تهران خواهد بود تا دو تیم پر ستاره و قدرتمند لیگ برابر یکدیگر به میدان بروند. سایپا در رده ششم لیگ برتر حضور دارد و برای ارتقا رتبه خود در اردکان به مصاف یکی از مدعیان این فصل می رود. دیدار رفت دو تیم در تهران با نتیجه با پیروزی خاتم به پایان رسیده است.

پیکان رده دوم جدول در این هفته به مصاف تیم قعرنشین لیگ دورنا خواهد رفت و تلاش می کند تا همچنان جایگاه دومی خود را نگاه به رده اول جدول حفظ کند و در این دیدار برای کسب برد پا به میدان می گذارد.

شهرداری تبریز و پیام خراسان در شهر تبریز در شرایطی به مصاف یکدیگر می روند که دیدار رفت دو تیم با پیروزی 3 بر 2 مشهدی ها همراه بود. شهرداری در نیم فصل دوم شروع خوبی نداشته و انگیزه زیادی دارد تا در این میزبانی نتیجه متفاوتی کسب کند.

شهروند اراک که نیم فصل دوم را با نتایجی متفاوتی از نیم فصل اول آغاز کرده، در این هفته میزبان صدرنشین لیگ شهرداری ورامین است. ورامینی ها امیدوارند در این دیدار خارج از خانه نیز با کسب برد زمین را ترک کنند تا همچنان در صدر جدول دست نیافتنی باشند.

یکی از دیدارهای جذاب لیگ در گنبد و میان دو تیم شهرداری گنبد و فولاد سیرجان ایرانیان برگزار می شود. هر دو تیم با انگیزه و پر هوادار لیگ در این هفته با انگیزه ارتقا رتبه خود در جدول به میدان خواهند رفت تا شاهد یک نبرد بسیار زیبا در گنبد باشیم.

شهرداری ارومیه بعد از یک هفته استراحت، میزبان کاله مازندران است تا شاهد یکی از رقابت های جذاب و مهم لیگ ارومیه باشیم. هر دو تیم نیم فصل دوم را در شرایط مشابه آغاز کردند و برای رسیدن به جمع 8 تیم برتر می جنگند.

لیگ برتر والیبال فدراسیون والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر