کد خبر: 712949 A

جام ملت‌های آسیا 2019 ؛

سرمربی کارکشته فوتبال آسیا در مورد تیم ملی ایران اظهار نظر کرد.

به گزارش ایلنا  و به نقل از روزنامه الوطن قطر، عدنان حمد در پاسخ به این پرسش که چه تیمی قهرمان جام ملت‌های آسیا 2019 خواهد شد، گفت: هنوز در مرحله رقابت‌های گروهی هستیم و صحبت‌کردن درباره تیم قهرمان زود است، البته به طور معمول نمی‌توانیم تیم‌های ملی کره‌جنوبی، ژاپن و ایران را از دایره مدعیان قهرمانی جام ملت‌های آسیا کنار بگذاریم. برخی تیم‌های عربی همانند امارات، قطر، عربستان، عراق و سوریه نیز این شانس را دارند.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال عراق درباره این تیم نیز گفت: تیم فعلی عراق در بهترین شرایط قرار ندارد. عراق از بازیکنان جوانی بهره‌مند است و جام ملت‌های آسیا رقابت‌های آسانی نیست و باید تجربه کسب کنند.

وی درباره رویارویی تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق در گروه D جام ملت‌های آسیا 2019 اظهار داشت: این یک رویارویی سخت همانند بازی‌های قدرتمند است. اغلب، تیم‌های ملی ایران و عراق در گروه‌های هم قرار گرفتند و رقابت‌های بزرگی میان 2 تیم وجود دارد، البته تیم ملی فوتبال ایران بسیار قدرتمند است و بازیکنان خوبی دارد. کارلوس کی‌روش نیز به عنوان سرمربی پرتغالی از تجربه زیادی برخوردار است. بنابراین بازی ایران و عراق سخت خواهد بود و امیدوارم نتیجه مثبتی از این بازی به دست آوریم.

جام ملت های آسیا 2019 عدنان حمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر