کد خبر: 712880 A

فراهانی: با بهزادی رفیق و رقیب خوبی هستیم

گلر جدید پدیده در مورد پیوستنش به این تیم صحبت کرد.

میلاد فراهانی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص جدایی از نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: قرارداد من با نفتی‌ها با کادر قبلی و مدیریت قبلی بود و توافقاتی داشتیم ولی وقتی کادر مدیریتی جدید روی کار آمد آن توافقات را قبول نداشت و به آن عمل نمی‌کرد. هم بحث مالی بود و هم مواردی از جمله اسکان من و... که در هر صورت باز کردن این مسائل در حال حاضر خیلی جالب نیست و من در نهایت از نفت جدا شدم و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

وی در مورد پیوستن به پدیده گفت: پدیده تیم بزرگی است و کار کردن در این تیم و در جوار آقا امام رضا (ع) برایم افتخار بزرگی است و وقتی به من پیشنهاد شد درنگ نکردم و خیلی خوشحالم که به این تیم پیوستم و امیدوارم در نیم فصل دوم شرایط خوبی را تجربه کنیم و با کسب عنوان قهرمانی دل مردم مشهد را شاد کنیم.

گلر پدیده در مورد رقابت سخت این تیم در نیم فصل دوم عنوان کرد: بله رقابت سخت است و تیم‌های قدرتمند زیادی در بالای جدول هستند ولی پدیده نشان داده تیم بزرگی است و با هدایت گل‌محمدی تا اینجا به بهترین شکل جلو رفته و مطمئنم در نیم فصل دوم هم همین روند وجود دارد و می‌توانیم قهرمان شویم.

فراهانی در مورد رقابت با یوسف بهزادی در پدیده گفت: یوسف هم گلر خوبی است و هم پسر خوب و مودبی است و من روی او شناخت دارم و با او رفاقت دارم. امیدوارم بتوانیم در کنار هم رفقای خو و رقبای خوبی باشیم.

لیگ برتر فوتبال پدیده مشهد میلاد فراهانی نفت مسجدسليمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر