کد خبر: 712754 A

همه چیز فدای لیگ

در آخرین دیدار دور سوم رقابت های جام حذفی فوتبال انگلیس موسوم به FA CUP، تیم لیورپول با شکست 2 بر 1 مقابل ولورهمپتون از دور رقابت ها کنار رفت.

به گزارش ایلنا، گرگ ها توانستند با 2 گل رائول خیمنز (دقیقه 38) و روبن نوس(دقیقه 55)،قرمز ها را در مولینکس شکست دهند. تک گل لیورپول را اوریگی (دقیقه 51) به ثمر رساند.

DwVluR_U8AA2U37

لیورپولی ها که امسال عزم خود را برای کسب اولین جام قهرمانی لیگ برتر (در فرمت جدید از سال 1992) جزم کرده اند، با ترکیبی بدون الیسون، فن دایک و مثلث خط حمله شان با په این مسابقه گذاشتند و در نهایت مغلوب تیم خوب سانچو شدند.

البته لیورپولی ها بدشان نمیامد که بعد از حذف شدن در رقابت های League Cup، از جام حذفی هم کناره گیری کنند تا استراحت بیشتری برای بازی های لیگ و همینطور لیگ قهرمانان داشت باشند.

شاید تنها نکته منفی بازی برای کلوپ، مصدوم شدن لوورن بود. درست است که وی عملکرد دفاعی خوبی از خود نشان نداده ولی دست سرمربی آلمانی از همیشه در پست دفاع وسط بسته تر شد. گومز و ماتیپ دیگر دفاع وسط های مصدوم تیم لیورپول هستند که بدون آنها کلوپ مجبور به استفاده از "کی جانا هوور" دفاع 16 ساله تیمش در این بازی شد. حالا با این وجود احتمال خرید یک دفاع در ژانویه بیش از پیش قوت گرفت.

جام حذفی رقابت لیگ برتر لیگ قهرمانان فوتبال انگلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر