کد خبر: 712747 A

شفاف سازی خوشحالی بعد از گل جنجالی

مهاجم تیم ملی فوتبال واکنش پس از گلش را مربوط به عزت الهی دانست.

مهدی طارمی بعد از برد 5 بر صفر ایران مقابل یمن در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم. همین که بازی اول این تورنمنت مهم را با برد پشت سر گذاشتیم خوب است، چرا که همیشه بازی اول اهمیت زیادی دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا بعد از گلزنی عدد شش را نشان داده است، یادآور شد: من این گل را به سعید عزت‌اللهی که به خاطر مصدومیت در جمع ما نیست، تقدیم کردم. قبل از بازی به خودش هم گفته بودم که در صورت گلزنی این کار را انجام خواهم داد. درست است که سعید در جمع ما نیست، اما در قلب ما جا دارد.

طارمی در واکنش به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه تیم ملی مقابل یمن برخلاف جام جهانی هجومی بازی کرد، گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. قرار نیست ما چون در جام جهانی دفاعی بازی کردیم در جام ملت‌ها هم با همین روش بازی کنیم. ما حریفان خود را آنالیز می‌کنیم و نباید انتظار داشته باشید مقابل اسپانیا از دقیقه اول حمله کنیم. گاهی اوقات باید مقابل حریفان دفاعی کار کرد و دلخوش به ضدحملات بود و در برخی بازی‌ها هم اینچنین هجومی بود.

مهاجم تیم ملی درباره بازی‌های آینده این تیم نیز عنوان کرد: هدف ما اول شکست یمن بود که به خواسته‌مان رسیدیم و الان هم همه تمرکزمان روی بازی با ویتنام است. به هیچ وجه بازی ساده‌ای در این تورنمنت نخواهیم داشت. دیدید که اردن استرالیا را شکست داد. شما دیدید ما در جام جهانی حتی می‌توانستیم پرتغال را ببریم. به خاطر همین نباید در چنین تورنمنت‌هایی تیمی را دست‌کم گرفت.

تیم ملی فوتبال تیم ملی فوتبال ایران جام ملت های آسیا مهدی طارمی سعید عزت الهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر