کد خبر: 712733 A

مربی تیم ملی ایران گفت: ما گل اول را زود زدیم فکر می‌کنم کارمان راحت‌تر شد.

به گزارش ایلنا، مارکار آقاجانیان درخصوص نتیجه بازی ایران مقابل یمن گفت: به هر حال بازی اول در هر تورنمنتی سخت است مانند همین جام ملت‌ها دیدیم که چه اتفاقاتی افتاد.شروع بازی ما شاید با استرس بود اما بعد از زدن گل اول تیم شرایط عادی پیدا کرد و تبریک می‌گویم به بازیکن‌ها که عالی بازی کردند تیم حریف هم خیلی می‌جنگید و با اینکه 5 گل عقب بودند تا آخرین لحظه جنگیدند باید به آنها احترام بگذاریم.

مربی تیم ملی درخصوص شروع بد استرالیا و کره در بازی اول و در مورد اینکه آیا پیروزی پرگل ایران می‌تواند باعث ترس حریفان شود، گفت: قبل از این هم گفته بودم بازی اول همیشه سخت است چون ما گل اول را زود زدیم فکر می‌کنم کارمان راحت‌تر شد. بچه‌ها خوب کار کردند دوباره به آنها تبریک می گویم دستشان درد نکند. از تماشاچیان هم تشکر می‌کنم که آمدند و از ثانیه یک تا دقیقه 90 حمایت کردند. 

آقاجانیان درمورد بازی بعدی ایران مقابل ویتنام گفت: ویتنام را هم تجزیه و تحلیل کرده‌ایم تیم خوب و سرعتی است قطعا فردا بازی آنها را از نزدیک می‌بینیم.تمام هدف ما از الان بازی با ویتنام است. 

آقاجانیان درخصوص تعویض مجید حسینی بین دو نیمه گفت: چیز خاصی نبود و فقط مصدومیت جزئی از قبل داشت و می‌خواستیم مصدومیت او تشدید نشود. 

تیم ملی فوتبال ایران مارکار آقاجانیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر