کد خبر: 712732 A

سردار آزمون می گوید همیشه بازی اول تورنمت سخت است.

به گزارش ایلنا، سردار آزمون درباره برد قاطع تیم ملی مقابل تیم ملی یمن گفت:‌ بازی خوبی انجام دادیم چرا که همه تمرکزمان روی بازی با یمن بود. همیشه اولین بازی در تورنمت سخت‌ترین است و فینال اول‌مان را خوب به پایان رساندیم. اما مردم با این نتیجه نگویند که راحت به فینال آسیا می‌رویم چون کار خیلی سختی است و تیم‌های قوی وجود دارد. 

وی درباره اینکه تیم‌هایی مثل استرالیا و چین قدرتمند ظاهر نشدند و این برد قاطع تیم ملی به آنها ترس وارد نمی‌کند، تصریح کرد: همیشه بازی اول سخت است و این به کادر مربیگری و بازیکنان برمی‌گردد اما کادر فنی ما جوری با ما رفتار کرد که آماده وارد زمین شدیم و ۵ گل زدیم. 

آزمون در خصوص انتقاداتی که از او شد و اینکه بعد از خداحافظی از تیم ملی دوباره برگشت، ادامه داد: انتقاد از یک جهت خوب است چرا که زندگی من به شکل دیگری شد و درس بزرگی برای من بود. من در این مدت خیلی چیزها را یاد گرفتم حتی در کازان عملکردم نسبت به قبل خیلی بهتر شده اما برای من مشکلی نیست اگر انتقاد خوب باشد آن را گوش می‌دهم اما اگر انتقاد نابه‌جا و غلط باشد برایم مهم نیست.

وی در خصوص اینکه بازی‌های جام جهانی با جام ملت‌ها چقدر فرق می‌کند، ادامه داد: باید فکر کنیم که تاکتیک تیم چطور بوده است. من چه در جام جهانی و چه الان هر کاری می‌کنم برای تیمم است. اگر از دستورات مربی سرپیچی کنم به تیمم خیانت کرده‌ام و من این کار را دوست ندارم. حتی اگر مربی بگوید جلوی دروازه بایستم این کار را انجام خواهم داد.

مهاجم تیم ملی در خصوص اینکه شاید بعد از جام ملت‌های آسیا به لیگ روسیه برنگردد و تیمش را عوض کند، گفت: حالا این تورنمنت بگذرد بعد درباره باشگاه صحبت می‌کنم.

آزمون درباره بخیه‌های زیر چشمش هم گفت: شرایطم خوب است و اینطور خوشگل‌تر شده‌ام! 

تیم ملی فوتبال ایران جام ملت های آسیا سردار آزمون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر