کد خبر: 712710 A

جام ملت های آسیا 2019

سرمربی تیم یمن پس از شکست مقابل ایران به تمجید شاگردان کی‌روش پرداخت.

به گزارش ایلنا، جان کوچیان سرمربی تیم ملی یمن پس از شکست سنگین مقابل ایران اظهار داشت: وقتی گل اول را دریافت کردیم به مشکل برخوردیم ولی قبل از آن وقتی بازی صفر صفر بود موقعیت هایی برای گلزنی داشتیم اما در ادامه راه تیم ملی فوتبال ایران بازی خوبی انجام داد و موفق شد تا با استفاده از قدرت فیزیکی و بالای بازیکنانش به موفقیت برسد.

سرمربی تیم ملی فوتبال یمن تاکید کرد: ما می توانستیم بعد از گل خیلی راحت سیستم بازی را تغییر بدهیم اما این کار را نکردیم. ما نیرویی نداشتیم که خواهیم به راحتی تغییر سیستم بدهیم و باد اعتراف کنم تیم ملی فوتبال ایران خیلی خوب بازی کرد.

کوچیان در خصوص اینکه تیمش مقابل ایران 5 گل خورد و آیا برای بازی بعد تغییر سیستم می دهد یا خیر گفت: ما خوب بازی نکردیم و باید خیلی بهتر از این بازی می کردیم. اشتباهات ما باید به حداقل برسد و قطعا شرایط خودمان را در بازی های بعدی مقابل عراق و ویتنام بهبود ببخشیم. 

وی ادامه داد: تیم ملی ایران شرایط خیلی خوبی در بازی امشب داشت و می توانست با استفاده از قدرت بالای دفاعی اش خوب بازی کند. ما در عرض 10 الی 15 دقیقه ضربه خوردیم و تیم ما را به هم ریخت. این برای یمن و تیم ما بد بود ولی نباید فراموش کنیم این بازی یک دیدار سخت برای ما بود.البته می دانیم مشکل تیممان کجاست و باید این مشکلات را برطرف کنیم. بازیکنان ایران شرایط فیزیکی مناسبی دارند که در حد استاندارد است و این موضوع خیلی به این تیم کمک کرد.

وی در ادامه افزود: بازیکنان ایران در لیگ حرفه ای ایران هستند و برخی از آنها هم در قطر بازی می کنند و به ههیمن دلیل شرایط خوبی از نظر بدنی دارند ولی ما لیگ پویایی نداشتیم و تیم را در عرض 2 ماه به اینجا رساندیم. تیم ما در 30 دقیقه ابتدایی خوب بود ولی به خاطر مشکل بدنی در ادامه راه به مشکل خورد.

سرمربی تیم ملی یمن تصریح کرد: ما زمان خیلی کوتاهی برای آماده سازی داشتیم چون لیگ مناسبی نداریم و برای بهتر شدن شرایط نیاز به یک زمان طولانی داریم. من معتقدم می توانیم بهتر از این بازی کنیم.

تیم ملی ایران تیم ملی یمن جان کوچیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر