کد خبر: 712066 A

رمربی تیم ملی یمن در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تیم ملی ایران حاضر شد.

به گزارش ایلنا، یان کوچیان، سرمربی تیم ملی یمن در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تیم ملی ایران اظهار کرد: خیلی خوشحالیم که فردا می‌توانیم جام ملت‌های آسیا را شروع کنیم. باید فردا برابر یکی از بهترین تیم‌های تورنمنت بازی کنیم که در جام جهانی عملکرد خیلی خوبی داشت.

سرمربی تیم ملی یمن یادآور شد: می‌دانیم که در این جام هم ایران مدعی قهرمانی است. ما در ماه‌ اخیر عملکرد خوبی داشتیم و با آمادگی خوبی به مصاف ایران می‌رویم.

او با بیان این که می‌دانم مقابل تیم بسیار خوبی به میدان خواهیم رفت، افزود: بازیکنانی مانند طارمی، امیری و آزمون در تیم ملی ایران حضور دارند. در کل کی‌روش بازیکنان خوبی دارد. ما به خوبی ایران را آنالیز کرده‌ایم. با این وجود ما سبک بازی خودمان را داریم و از بازیکنان خودمان بهره می‌بریم.

کوچیان تاکید کرد: بازی برابر تیم ملی ایران به عنوان مدعی قهرمانی جام آسان نیست ولی ما تمام تلاش خودمان را برابر ایران به کار می‌گیریم.

سرمربی یمن با اشاره به بازی دوستانه تیمش مقابل سوریه گفت: در دیدار برابر سوریه بازی قابل قبولی را ارائه کردیم. به هر حال یمن از نظر فوتبال کشور کوچکی است اما ما آرزوها و رویاهای خودمان را داریم. می‌خواهیم با عملکرد خود، احترام تیم‌ها را به کشورمان ببریم.

وی به هیجان بالای بازیکنان تیمش و اهالی کشور یمن برای این دیدار اشاره کرد و گفت: بازی بزرگی خواهیم داشت. مردم درباره این بازی صحبت می‌کنند. دیروز تمرین خوبی داشتیم. وقتی عده زیادی به این دیدار توجه دارند، این شانس را خواهیم داشت که خودمان را نشان دهیم.

او با اشاره به مشکلات تیمش گفت: ما مشکلات زیادی برای این دیدار داشتیم. ما نمی‌توانیم در داخل کشور خودمان تمرین کنیم و تمام اردوهای‌مان را در خارج از کشور برگزار کردیم. باید در این مدت زمان ترکیب خوبی از بازیکنان شاغل در داخل و خارج از فوتبال یمن را ایجاد می‌کردیم تا به هماهنگی مورد نظر من برسد.

کوچیان ادامه داد: در عربستان تمرینات خوبی داشتیم. سپس به مالزی رفتیم و با تیم ملی این کشور بازی کردیم. یک دیدار هم با تیم ملی سوریه داشتیم که آخرین بازی دوستانه ما قبل از شروع جام ملت‌های آسیا بود. در کل این‌ها تمام بضاعت ما بود و با این شرایط خودمان را برای این رقابت‌ها آماده کردیم.

سرمربی تیم ملی یمن در پایان درباره کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران گفت: کی‌روش مربی خوب و بزرگی است. ما مربی‌ها شرایط سختی داریم و فشار زیادی تحمل می‌کنیم؛ فشاری که از جانب شما رسانه‌ها و هواداران ایجاد می‌شود. کی‌روش توانسته تیم‌ملی ایران را به جام جهانی برساند و در جام ملت‌ها هم هدایت تیم ملی را بر عهده دارد. او در ایران موفقیت‌های زیادی داشته و مربی بزرگی است.

ایران یمن جام ملت‌های آسیا کوچیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر