کد خبر: 711900 A

سرسخت ترین رقیب تیم ملی ایران در دور گروهی با غایبان سرشناسی در لیست نهایی خود پا به امارات خواهد گذاشت .

 به گزارش ایلنا ،تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ در گروه D قرار دارد  و  اصلی ترین رقیب شاگردان کی روش در مرحله گروهی است در نخستین دیدار خود به مصاف ویتنام خواهد رفت. روزنامه الیوم از کشور امارات  در گزارشی به معرفی تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق پرداخت و تاکید کرد که این تیم ۶ بازیکن تاثیر گذار خود را در جام ملت‌های آسیا در اختیار ندارد.

به نوشته این روزنامه در جام کشورهای عربی خلیج فارس ۶ بازیکن تاثیرگذار در ترکیب عراق بازی کردند که به نوعی از ستاره های این تیم نیز به حساب می آمدند  که در جام ملت های آسیا شاهد حضور آنها در لیست نهایی تیم ملی عراق نیستیم.

جاستین میرام، بازیکن کولومبوس آمریکا، که بزرگ شده کشور آمریکا نیز بوده وانتظار  میرفت  از ستاره های شیر های بین النهرین در این تورنومنت باشد به علت مصدومیت نتوانست به این بازی ها برسد

از دیگر مصدومان تیم ملی عراق در این جام ضرغام اسماعیل است ، مدافع چپی که از ستاره های تیم ملی عراق در جام ملت های قبلی بود و تا آستانه پیوستن به لیگ ایران نیز پیش رفت؛مصطفی ناظم نیز  به خاطر آسیب‌دیدگی در فهرست نهایی قرار نگرفت و این رقابت ها را از دست داد.

و اما مهند عبدالرحیم بهترین گلزن الزوراء و مهدی کامل بازیکن الشرطه و سعد عبدالامیر به طرز عجیبی در فهرست نهایی قرار نگرفتند  لازم به ذکر است عدم دعوت از این بازیکنان باعث به وجود آمدن حواشی ای حول تیم ملی عراق نیز شد و باعث شد  عراق با ۶ تغییر اساسی نسبت به جام کشورهای عربی حوزه خلیج فارس در جام ملت های آسیا به میدان برود.

جام ملت های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر