کد خبر: 711866 A

6 ژانویه 2019؛

با رسیدن به فصل زمستان تب جابجایی بازیکن در تیم‌های مختلف اروپایی بالا می‌رود و شاهد جابجایی‌های عجیبی هم هستیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، با رسیدن به ژانویه و فصل زمستان تیم‌های اروپایی به صرافت تقویت خود افتاده‌اند و هر روز خبر از جابجایی بازیکنان مختلف در سطح اروپا شنیده می‌شود. لحظه به لحظه با ما باشید با تمام اتفاقاتی که پیرامون مبحث نقل و انتقالات در فوتبال اروپا خواهد افتاد و ما آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

یکشنبه 5 ژانویه:

* دیگو گودین مدافع تیم اتلتیکو مادرید به طور جدی در حال فکر کردن به پیشنهاد نراتزوری است و این امکان وجود دارد تا این بازیکن را در لباس اینتر ببینیم.

Image result for ‫گودین‬‎

* سسک فابرگاس با اشک و اندوه با هواداران چلسی وداع کرد. از موناکو به عنوان تیم بعدی ستاره اسپانیایی یاد می‌شود.

Related image

* نیکولا بارلا بازیکن تیم کالیاری مورد توجه تیم‌های چلسی و اینتر قرار گرفته و مسئولان تیم کالیاری برای فروش او به کمتر از 50 میلیون یورو راضی نخواهند شد.

Image result for BARELLA CAGLIARI

* ادر میلیتائو مدافع تیم پورتو مورد توجه سران باشگاه رئال مادرید قرار گرفته و باشگاه بزرگ اسپانیایی درخواست خود را به باشگاه پورتو ارسال کرده است.

Image result for MILITAO

* انتقال دنیس سوارز به آرسنال منتفی به نظر می‌رسد. اونای امری از تصمیم خود برای جذب هافبک نیمکت‌نشین بارسلونا منصرف شده است.

Image result for DENIS SUAREZ

* مسئولان پاری سن ژرمن قصد دارند با درآمد حاصل از فروش ربیوت اقدام به جذب وایگ از دورتموند کنند که در این راه رقیب سرسختی به نام بایرن مونیخ دارند.

Image result for ‫وایگل‬‎

* جرمن دفو مهاجم تیم با سابقه فوتبال انگلیس با پیشنهادی از تیم رنجرز مواجه شده و استیون جرارد خواهان به خدمت گرفتن وی است.

Image result for ‫جرمن دفو‬‎

* سایمون مینیوله که با پیوستن آلیسونبکر به این تیم به یک نیمکت نشین محض تبدیل شده قصد جدایی از این تیم در نقل و انتقالات زمستانی را دارد.

Image result for ‫مینیوله‬‎

* دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکومادرید اعلام کرده نقل و انتقالات زمستانی بلای جان روخی بلانکو شده و بازیکن اصلی این تیم در معرض جدایی قرار گرفته‌اند.

Image result for ‫دیگو سیمئونه‬‎

* مائوریتسیو پوچتینو در مورد انتقال اریکسن به رئال مادرید گفته هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد و اریکسن یک بازیکن بین المللی و دارای پیشنهادات خوب است.

Image result for ‫پوچتینو‬‎

 

 

دیگو گودین نقل و انتقالات فوتبال اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر