کد خبر: 711430 A

سرپرست باشگاه استقلال تهران یک روز پس از واکنش مبهم سید حسین حسینی به دنبال خط خوردن از لیست تیم ملی جلسه‌ای برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، به دنبال کنار گذاشته شدن از لیست مسافران تیم ملی فوتبال به کشور امارات و شرکت در رقابت‌های بزرگ قاره کهن، سید حسین حسینی متوجه شد که نیمکت نشینی پیاپی او در فصل جاری سبب شد تا دور از فاکتورهای مورد نیاز کارلوس کی روش پس از جام جهانی 2018 یک تورنمنت معتبر دیگر را هم از دست بدهد.

سنگربان جوان که فصل گذشته با ارائه نمایش بی نظیر به دروازه‌بان ثابت آبی پوشان تبدیل شده بود و در این وهله سیدمهدی رحمتی را نیمکت نشین کرده بود این فصل تنها در چهار مسابقه به میدان رفته و سرنوشتی مشابه آنچه فصل گذشته برای رقیبش اتفاق افتاد را تجربه کرده است.

پس از اینکه اعلام شده بود حسینی اگر جام ملت‌ها را از دست بدهد از استقلال جدا می‌شود او شب چهارشنبه با پستی اینستاگرامی در واکنشی مبهم نشان داد که به نظر می‌رسد برای جدایی از آبی پوشان به جمع بندی کلی دست پیدا کرده است.

پس از این واکنش از سوی بازیکنی که فصل گذشته هم نشان داده در رفتار حرفه‌ای هنوز به درایت بالایی دست نیافته امیرحسین فتحی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه اعلام کرد جای او در جام ملت‌ها خالی است و در پایان اظهاراتش به این نکته اشاره داشت:" از نظر من سید حسین حسینی بازیکن استقلال بوده، هست و خواهد بود."

یک روز پس از پست حسینی از ساعت 16 روز چهارشنبه فتحی مقابل حسینی نشست و گفت و گوی طرفین پیرامون ادامه همکاری این بازیکن بود. اظهار نظر سرپرست باشگاه هم چند دقیقه پس از پایان این جلسه منتشر شد.

حسینی طی هفته گذشته به محض خط خوردن از لیست تیم ملی با تماس مالک متمول باشگاه تراکتورسازی تبریز مواجه شد و این موضوع زنگ خطری برای مسئولان باشگاه استقلال بود. تراکتورسازی با خرید روز گذشته نشان داد که برای دستیابی به ترکیب ایده آل و نزدیک شدن به رویای قهرمانی بودجه کلانی در اختیار داشته و اگر قرار باشد وضعیت نیمکت نشینی حسینی ادامه پیدا کند پیوستن او به سرخپوشان تبریزی قطعی خواهد شد.

استقلال تهران سید حسین حسینی امیرحسین فتحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر