کد خبر: 711313 A

ژوزه در پرتغال استارت می‌زند؟

سرمربی سابق منچستریونایتد در آستانه بازگشت به لیگ پرتغال قرار دارد.

به گزارش ایلنا، روی ویتوریا که به همراه تیم بنفیکا به دو قهرمانی در لیگ برتر فوتبال پرتغال دست پیدا کرده بود این هفته در حالی این تیم را ترک کرد که 7 امتیاز با پورتو صدرنشین فاصله داشت.

ژوزه مورینیو پیش از آنکه در سال 2004 لیگ کشورش را ترک کند به همراه تیم پورتو به دو قهرمانی در لیگ برتر، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا دست یافته بود. با این حال او پیش از پورتو در سال 2000 در تیم بنفیکا به عنوان دستیار یوپ هاینکس فعالیت داشت.

او در 11 مسابقه هدایت بنفیکا را برعهده داشت و پس از آنکه مانوئل ویارینیو، مدیر وقت باشگاه بنفیکا حاضر به تمدید قرارداد نشد، ژوزه این باشگاه را ترک کرد.

روزنامه رکورد پرتغال خبر داد باشگاه بنفیکا علاقه مند به امضای قرارداد همکاری با این سرمربی باتجربه پرتغالی است و پس از ترک شهر منچستر به کشورش سفر کرده است تا سال جدید میلادی را در پرتغال آغاز کند.

سرمربی اسبق اینترمیلان همچنین یکی از گزینه‌های سرمربیگری رئال مادرید در تابستان نیز خواهد بود. با معرفی سانتیاگو سولاری به عنوان سرمربی موقت تا پایان فصل جاری، باشگاه رئال مادرید در ماه‌های آینده برای معرفی سرمربی جدید دست بکار خواهد شد.

ژوزه مورینیو منچستریونایتد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر