کد خبر: 711128 A

مدافع تراکتورسازی سرانجام با ماشین‌سازی به توافق رسید.

به گزارش ایلنا، یوسف سیدی که طی دو فصل اخیر یکی از نفرات ثابت گسترش فولاد تبریز بود و نمایش خوبی در پست‌های مدافع و وینگر چپ داشت، پس از درخشش در این تیم راهی تراکتورسازی شد و در ابتدای لیگ هجدهم قراردادی ۵ ساله با سرخ پوشان تبریزی امضاء کرد.

این بازیکن در دو هفته ابتدایی فصل از ابتدا در ترکیب تراکتورسازی قرار گرفت و به طور کامل مقابل تیم‌های نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران به میدان رفت، اما پس از آن و در روزهای آخر نقل و انتقالات با تصمیم جان توشاک از فهرست تراکتورسازی کنار رفت.

یوسف سیدی که در مقاطعی شایعه حضورش در استقلال و پرسپولیس هم شنیده می‌شد، اکنون با نظر محمدرضا مهاجری به ماشین‌سازی تبریز بازگشت تا دوباره برای این تیم به میدان برود و امیدوار به تکرار روزهای خوب خود باشد.

این بازیکن چندی پیش در صحبت‌های خود از اینکه او را مجبور کرده‌اند به ماشین‌سازی برود گلایه داشت ولی ظاهراً پس از مذاکراتی که با مسئولان باشگاه داشته به توافق رسیده است.

ماشین‌سازی پیش از این با احسان علوان‌زاده، هافبک سابق پرسپولیس قرارداد بسته بود و یوسف سیدی دومین خرید این باشگاه تبریزی در نیم‌فصل محسوب می‌شود.

 

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال ماشین سازی تبریز یوسف سیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر