کد خبر: 711082 A

منچسترسیتی ۲ لیورپول ۱

دو تیم منچستر سیتی و لیورپول در حالی به مصاف هم رفتند که نتیجه این دیدار می توانست سرنوشت قهرمانی را عوض کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شاگردان پپ در ورزشگاه خانگی اتحاد برابر شاگردان کلوپ قرار گرفتند. در ابتدا بازی بسیار سرد و دفاعی دنبال شد اما موقعیت خطرناک لیورپول توسط مانه یخ بازی را شکاند؛ در ادامه همین صحنه اشتباه جانسون_ ادرسون نزدیک بود کار دست شاگردان گواردیولا بدهد و لیورپولی ها را پیش بیاندازد. اما برخلاف جریان مسابقه در دقیقه 40 بازی منچسترسیتی گل برتری را وارد دروازه لیورپول کرد تا نیمه اول را با پیروزی به رختکن بروند.

در نیمه دوم لیورپول به قصد جبران گل خورده تلاش زیادی کرد که در نهایت دقیقه 64 روی پاس قطری آرنولد و نفوذ رابرتسون، فرمینو با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد تا ورزشگاه اتحاد به سکوتی عمیق فرو برود.

در ادامه شاگردان پپ برای ماندن در کورس قهرمانی جنگیدند که در دقیقه 72 روی آفساید گیری اشتباه مدافع لیورپول لوورن و پاس  رحیم استرلینگ، منچستر سیتی صاحب موقعیت شد تا سانه برای دومین بار دروازه سرخ پوشان  لیورپول را باز کند و امیدهای منچسترسیتی برای قهرمانی از بین نرود. 

در دقایق باقی مانده هر چند دو تیم موقعیت های خوبی داشتند اما ثمری نداشت تا این مسابقه با همین نتیجه تمام بشود.

با این نتیجه شاگردان کلوپ با 54 امتیاز در صدر ماندند و منچسترسیتی با 51 امتیاز در رده دوم جدول باقی ماند تا رقابت های لیگ جزیزه همچنان داغ و نفسگیر باقی بماند.

لیورپول منچستر سیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر