کد خبر: 710836 A

خدا را شکر در ذوب‌آهن مصدوم شدم

شاید یکی از بدشانس‌ترین بازیکنان لیگ هجدهم رحیم زهیوی مهاجم سابق فولاد باشد که در یک نیم‌فصل با دو تیم قرارداد بست.

به گزارش ایلنا، شاید یکی از بدشانس‌ترین بازیکنان لیگ هجدهم رحیم زهیوی مهاجم سابق فولاد باشد که در یک نیم‌فصل با دو تیم قرارداد بست ولی سرنوشتش طوری رقم خورد که همان نیم‌فصل اول یا لیگ وداع کند. یک مصدومیت عجیب و باورنکردنی گریبان زهیوی را گرفت که او همزمان هم رباط پاره کرد و هم از ناحیه سر دچار آسیب‌دیدگی شد! در این رابطه زهیوی گفتگویی انجام داده که از بدشانسی‌هایش گفته است.

تاریخ عمل زانویت مشخص شده؟

تاریخ دقیق آن مشخص نشده ولی به احتمال زیاد تا دو هفته دیگر عمل می‌کنم.

زانویت ورم دارد؟

ورم ندارد ولی پزشک جراحم برای دو هفته دیگر وقت داده است.

یک نیم‌فصل عجیب و غریب را پشت سر گذاشتی که شاید هیچ موقع از خاطرت نرود؟

دقیقا این‌طور است و من این نیم‌فصل را هیچ موقع فراموش نخواهم کرد. اتفاق اول برخورد نه چندان خوب فولاد با من بود که فصل خوبی را پشت سر گذاشتم ولی کار زشتی را انجام دادند. اتفاق دوم رفتن من به سایپا بود که مشکلات زیادی برایم درست کردند تا مجبور شوم تیم را ترک کنم و اتفاق سوم هم رفتن من به ذوب‌آهن و مصدومیت عجیب و غریبم بود که ...

در سایپا شروع خوبی داشتی و گل هم زدی ولی در ادامه اتفاق‌هایی رخ داد که بازی نکنی؟

من شرایط خوبی در سایپا داشتم که گل هم زدم ولی نمی‌دانم چرا عده‌ای کاری کردند تا من پیش آقای دایی خراب شوم. رفتند به دایی گفتند فلانی دوندگی ندارد و راه می‌رود و از این دست حرف‌هایی که معمولا برای زدن بازیکن است و عده‌ای «خاله زنک» بازی را خوب بلد هستند! به هرحال سایپا برای من «آمد» نداشت و بعد هم که رفتم ذوب‌آهن و این اتفاق رخ داد.

ذوب‌آهن هم شروع خوبی داشتی ولی داستان سایپا برایت رخ داد!

من وقتی در سایپا بودم آقای نمازی بارها تماس گرفت و گفت من به تو احتیاج دارم،  بیا اینجا بازی کن و حرف‌های دیگر که بعدش متوجه نشدم چرا حرف‌های او حرف نبود و داستان عوض شد. متاسفانه در فوتبال ایران اتفاقاتی رخ می‌دهد که آدم به خیلی‌ها شک می‌کند. بعضی‌ها دوست دارند به هر طریقی که شده به بازیکنان خودشان بازی دهند، حال بازیکن هر شرایطی که داشته باشد. من به ذوب‌آهن که رفتم این تیم مهاجم نداشت و دیدید که گل زدم، پاس گل دادم ولی نمی‌دانم چرا چند بازی از من استفاده نکردند تا مشکلاتم زیادتر شود.

چرا علی دایی که خودش مربی بزرگی است تحت تاثیر دیگران قرار گرفت و...

به هرحال اطرافیان او خوب بلد بودند که نظرش را عوض کنند و ....متاسفانه آقای دایی با من لج کرد و بازی نداد هرچند که در ادامه کمک کرد تا جدا شوم. آقای دایی تنها کمکی که به من کرد، همین بود و آن‌طوری که در موردش فکر می‌کردم، نبود.

و داستان مصدومیتت که خیلی عجیب بود؟

واقعا عجیب بود و چون در یک لحظه هم از ناحیه سر و گردن مصدوم شدم و هم از ناحیه زانو که هنوز هم فکرش را می‌کنم سردرد می‌گیرم.

آن هم توسط بازیکن خودی!

ابوذر صفرزاده بسیار پسر خوبی است که واقعا اگر بازیکن دیگری مصدومم می‌کرد از او متنفر می‌شدم ولی از این بازیکن خوشم می‌آید و دوستش دارم. باور کنید در یک هفته اخیر خودم او را سر تمرین می‌بردم و می‌آوردم تا ثابت کنم از صفرزاده هیچ ناراحتی ندارم و دوستش دارم.

علیرضا منصوریان اعتقاد خوبی به تو داشت؟

خیلی اعتقاد داشت و از همان اول فیکس گذاشت که متاسفانه مصدوم شدم. او هنوز هم پیگیر مصدومیتم است و با من تماس می‌گیرد. آقای خرمگاه و شخص خود آقای سعید آذری مدیرعامل باشگاه نیز در این مدت پیگیر مصدومیتم بودند که همین پیگیری‌های آنها به من قوت قلب می‌دهند. واقعا بعضی از مدیران‌عامل باید بیایند از آقای آذری مدیریت یاد بگیرند. وقتی من مدیریت آقای آذری را می‌بینم تازه متوجه می‌شوم مدیرعامل یعنی چه!

به احتمال زیاد از لیست خارج شوی؟

بله من تا آخر فصل نمی‌رسم که به همین دلیل قرار است از لیست خارج شوم.

برای فصل بعد قراردادت تمدید می‌شود؟

قرار است تمدید کنند. من یک مصدومیت بدی را تجربه کرده بودم که دیدید چطور برگشتم و در فولاد چگونه کار کردم. شما شک نکنید که این دفعه پرقدرت‌تر از دفعه قبل برمی‌گردم و نشان می‌دهم هنوز هم می‌توانم بازیکن مفیدی باشم.

ذوب آهن اصفهان رحیم زهیوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر