کد خبر: 710827 A

نگاهی به شش دیدار شب گذشته لیگ برتر فوتبال انگلیس

در ادامه هفته‌ی بیست و یکم لیگ برتر فوتبال جزیره، شاهد تساوی‌های پرگل و چهارمین پیروزی پیاپی شیاطین سرخ بودیم.

به گزارش ایلنا، بازی‌های باقی مانده از سری مسابقات هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلیس با برد ارزشمند شاگردان اوله گانر سولسشیر، تساوی پرگل و جذاب بورنموث و واتفورد و کسب یک امتیاز تلخ برای آبی های لندنی ادامه یافت.

بورنموث - واتفورد؛ یک نیمه‌ی باورنکردنی!

Dv79hTpXgAAsEQ6

در یکی از جذاب ترین دیدار های فصل، بورنموث در خانه پذیرای واتفورد بود. ابتدا این مهمان بود که با 2 گل تروی دی نی از میزبان خود پیش افتادند. در ادامه بین دقایق 34 تا 40 (6 دقیقه) مسابقه، 4 گل دیگر نیز وارد دروازه ها شد که سهم بورنموث 3 و واتفورد 1 گل بود. آخرین بازی ای که در یک نیمه ی آن 6 گل رد و بدل شده باشد، به ماه می سال 2015 بین تیم های ساوتهمپتون و آستون ویلا برمیگردد.

رابان فریزر با ثبت یک پاس گل دیگر خود را در صدر جدول به ادن هازارد رساند.

 

هادرسفیلد - برنلی؛ قعرنشین یک قدم دیگر به سقوط نزدیک‌تر شد

Dv79ThQWkAEpmtl

در دیگر دیدار چهارشنبه شب، هادرسفیلد انتهای جدولی رو در وی برنلی قرار گرفت.

ابتدا سگ های شکاری، با گل استیو مونیه از حریف خود پیش افتادند. مونیه بالاخره بعد از 20 بازی پایش به گلزنی باز شد. اما برنلی توانست در همان نیمه ی اول گل تساوی بخش را به ثمر برساند و کامبک خود را در نیمه ی دوم کامل کند. آنها به دومین برد متوالی خود دست پیدا کردند.

 

ولورهمپتون - کریستال پالاس ؛ در مولینیو خبری از تساوی نیست!

Dv78xk4X4AEBLVg

عقاب ها توانستند با 2 گل در زمین گرگ ها به پیروزی برسند. دو گل دقایق پایانی جوردن آیو و لوکامیلیوجویچ از روی نقطه پنالتی ولوز را از رسیدن به رتبه ی هفتم جدول بازداشت.

 

وستهام - برایتون؛ آرناتوویچ ناجی چکش ها

Dv790kNWkAAubyr

یکی از مهم ترین بازی های شب گذشته در استادیوم المپیک لندن برگذار شد.

نیمه اول این مسابقه بدون حادثه ای به پایان رسید. ولی این برایتون بود که با 2 گل استفنز  و شین دافی در 2 دقیقه از میزبان سختکوشش پیش افتاد. اما به یکباره ورق برگشت و آرناتوویچ مهاجم زهردار وستهام در 4 دقیقه عامل بازگشت تیمش به بازی شد. ولی در ادامه حملات دو تیم راه به جایی نبرد و بازی 2 بر 2 به تساوی رسید.

آرناتوویچ بعد از زدن 2 گل به تیم های ساوتهمپتون و بورنموث برابر برایتون نیز 2 توانست 2 گل بزند.

 

چلسی - ساوتهمپتون؛ کسب یک امتیاز با اتوبوس از استمفوردبریج!

Dv7-M0KW0AEN_PJ

دو تیم فوتبال چلسی و ساوتهمپتون به مصاف هم رفتند که این بازی با اندوخته ای ارزشمند برای شاگردان رالف هازلهوتل به پایان رسید.

آبی ها لندنی در تمامی دقایق بازی مالک مطلق توپ و میدان بودند ولی دفاع جانانه ی ساوت اجازه نداد تا توپی از خط دروازه اش عبور کند. با این وجود که تمام 12 بازیکن چلسی به سمت دروازه ی حریفشان حداقل یکبار شوت زنی کردند؛ برای اولین بار در این فصل از گلزنی در خانه ناکام باز ماندند. 

حالا بیش از پیش هوادارن چلسی خلا یک مهاجم شش دنگ را در تیم خود حس می کنند. مشکلی که اگر آبراموویچ مالک چلسی، فکری به حالش نکند حتی ممکن است سهمیه لیگ قهرمانان را هم از دست بدهند.

 

نیوکاسل - منچستر یونایتد؛ فتح قلعه 

Dv8C6dJWwAwj6jN

در آخرین دیدار شب گذشته، منچستر یونایتد توانست به چهارمین برد متوالی خود دست یابد.

نیمه اول خسته کننده از جانب هر دو تیم به پایان رسید. اما این یونایتد بود که با تعویض طلایی سولشر توانست گل اول را بزند. روملو لوکاکو که این فصل از فرم آرمانی خود دور بوده، برای دومین هفته متوالی گلزنی کرد. نکته ی جالب توجه این است که اولین لمس توپ او به گل منجر شد!

در ادامه مارکوس رشفورد ستاره ی این روزهای شیاطین سرخ، گل دوم را وارد دروازه ی نیوکاسل کرد تا روند اوج گیری منچستری ها ادامه یابد. 

اوله گانر سولشر به رکورد سر مت بازبی در فصل 1947/48 در کسب 4 برد متوالی رسید.

مارکوس رشفورد در طی 4 بازی توانسته 3 بزند. کاری که زیر نظر خوزه مورینیو 14 بازی به طول انجامید.

چلسی لیگ برتر انگلیس منچستر یونایتد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر