کد خبر: 710638 A

به دنبال برتری 10 امتیازی

شاگردان کلوپ در صورت برتری در بازی فردا شب در ورزشگاه اتحاد می‌توانند به برتری 10 امتیازی نسبت به تیم منچستر سیتی برسند .

به گزارش خبرنگار ایلنا، صدر نشین لیگ جزیره فردا شب در ورزشگاه اتحاد به مصاف شاگردان گواردیولا خواهند رفت، مسابقه‌ای که پیروزی در آن می‌تواند برای هر 2 تیم ضروری باشد.

بازی رفت این 2 تیم در ورزشگاه آنفیلد با نتیجه تساوی به پایان رسید و لیورپول به دنبال حفظ روند شکست ناپذیری‌اش در ورزشگاه اتحاد است و تحقق این امر می‌تواند شانس این تیم را برای قهرمانی در این فصل به طور قابل توجهی افزایش دهد.

جو گومز و جوئل ماتیپ دو مدافع قرمز های آنفیلد  به علت مصدومیت به این بازی نرسیدند و چمبرلین که  ستاره بازی برگشت فصل قبل این 2 تیم بود نیز  مدت طولانی ای است که مصدوم است .

لک لک های مرسی ساید در این بازی محرومی نخواهند داشت و این امر کمک زیادی به کلوپ برای کسب امتیاز در شهر منچستر خواهد کرد.

تنها سوال موجود این است که آیا  کلوپ در این مسابقه باز هم با سیستم 1-3-2-4 بازی خواهد کرد که در 2 مسابقه قبلی به کار گرفت و موجب پیشرفت لیورپول در فاز هجومی شد یا این که این ریسک را در مقابل تیم هجومی گواردیولا نکرده و ترکیب تدافعی تری را به کار می‌گیرد.

ترکیب احتمالی لیورپول:

liv p line

 

لیورپول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر