کد خبر: 710574 A

نیمار و بوفون با ستاره‌های سرخابی روبرو می‌شوند؟

کشور قطر به زودی فوتبالی ترین روز های خود را با حضور تیم‌های جذاب اروپا و آسیا پشت سر خواهد گذاشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم های زیادی از کشور های مختلف عازم دوحه می شوند تا اردوی زمستانی خود را در هوای معتدل این کشور سپری کنند که از جمله آن می‌توان به ژانویه داغ دوحه با حضور بایرن مونیخ، پاریسن ژرمن، آیندهوون، استقلال و پرسپولیس اشاره کرد.

902071386.jpg.0

کمپ اسپایر در ژانویه روزهای شلوغ و هیجان انگیزی را تجربه خواهد کرد؛ این کمپ با توجه به امکانات خاص و جالب توجه خود، یکی از بهترین های دنیا محسوب می شود که در چند روز گذشته میزبان تیم ملی ایران نیز بود. شاگردان کارلوس کی‌روش برای آماده سازی خود پیش از جام ملت های آسیا اردوی دو هفته‌ای خود را در آن برگزار کردند و به زودی سرخابی‌های پایتخت نیز مقیم این کمپ می‌شوند تا اردوی پیش از نیم فصل خود را در بهترین شرایط  سپری کنند.

نکته قابل توجه اینجاست تیم های مطرح اروپایی نیز همانند سال های گذشته در کشورهای حوزه خلیج فارس ساکن می‌‌شوند؛ بایرن مونیخ نیز یکی از جذاب ترین تیم هایی است که به قطر می رود و اردوی خود را در کمپ اسپایر که پیش از آن میزبان ایرانی‌ها بوده برگزار می‌کند. اسپایر علاوه بر بایرن مونیخ میربان تیم‌های پاری سن ژرمن و آیندهوون نیز خواهد بود.

حضور بازیکنان بزرگی همچون نیمار، امباپه، لواندوفسکی و بوفون در کنار ستاره های فوتبال ایران تقابل جالبی ست که اسپایر میزبانی از آن را برعهده دارد و احتمالا تصاویر جالب توجهی را در خروجی رسانه‌ها قرار دهد.

گزارش: فاطمه نظیف

استقلال بایرن مونیخ پرسپولیس آیندهوون پاریسن ژرمن فرانسه کمپ اسپایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر