کد خبر: 710461 A

با توجه به فاصله یک ساعته بین عربستان و امارات و عدم نیاز به ویزا برای شهروندان عربستانی برای سفر به این کشور انتظار می‌رود که این اقدام فدراسیون با استقبال مردم عربستان روبرو شود.

به گزارش ایلنا، پورتال رسمی فدراسیون عربستان سعودی اعلام کرد: برای آن دسته از طرفداران تیم ملی که خواهان دیدن بازی‌های این تیم در دور مقدماتی هستند امکانات رایگانی مهیا می‌کند در این اطلاعیه آمده است که طرفداران با مراجعه به سایت با ذکر نام، سن، جنسیت و شماره تلفن و کد ملی درخواست خود را ثبت کنند و فدراسیون پس از بررسی آن از طریق ایمیل بلیت بازی‌ها را به صورت رایگان برای آنها ارسال می‌کنند.

فدراسیون عربستان اعلام کرده است که نمی‌تواند به تمام درخواست‌ها جواب مثبت بدهد. در حال حاضر مقامات فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتند که سه بازی دور مقدماتی را برای طرفداران عربستان به صورت رایگان بلیت تهیه کنند و در صورت صعود این تیم به مرحله بعدی امکانات لازم مهیا خواهد شد.

با توجه به فاصله یک ساعته بین عربستان و امارات و عدم نیاز به ویزا برای شهروندان عربستانی برای سفر به این کشور انتظار می‌رود که این اقدام فدراسیون با استقبال مردم عربستان  روبرو شود.

 

بازی بلیط تیم ملی عربستان استقبال مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر