کد خبر: 710398 A

با رسیدن به فصل زمستان تب جابجایی بازیکن در تیم‌های مختلف اروپایی بالا می‌رود و شاهد جابجایی‌های عجیبی هم هستیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، با رسیدن به ژانویه و فصل زمستان تیم‌های اروپایی به صرافت تقویت خود افتاده‌اند و هر روز خبر از جابجایی بازیکنان مختلف در سطح اروپا شنیده می‌شود. لحظه به لحظه با ما باشید با تمام اتفاقاتی که پیرامون مبحث نقل و انتقالات در فوتبال اروپا خواهد افتاد و ما آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

چهارشنبه 2 ژانویه:

* باشگاه اینتر در نظر دارد در صورت فروش میلان اشکرینیار اقدام به جذب دیگو گودین از اتلتیکو مادرید کند.

Image result for ‫دیگو گودین‬‎

* میلان و اتلتیکو مادرید از مشتری‌های پر و پا قرص سسک فابرگاس هافبک نیمکت نشین چلسی هستند. این بازیکن اسپانیایی با آمدن مائوریتسیو ساری به نیمکت دوخته شده و از وضعیت خود در این تیم لندنی راضی نیست.

Image result for ‫سسک فابرگاس‬‎

* فیلیپه لوییز مورد توجه توماس توخل قرار گرفته و سران باشگاه پاری سن ژزرمن در صدد به خدمت گرفتن وی هستند.

Image result for ‫فیلیپه لوییز‬‎

* کالیدو کولیبالی مدافع میانی ناپولی در آخر فصل در ناپولی خواهد ماند و در تابستان به پیشنهادهای خود پاسخ خواهد داد مگر اینکه پیشنهاد چشمگیری از سوی تیم‌های خواهان او به دی لورنتیس مالک این باشگاه برسد.

Image result for ‫کالیدو کولیبالی‬‎

* اینترمیلان برای تقویت خط هافبک خود روی اشلی یانگ وینگر تیم منچستریونایتد نظر دارد. با آمدن سولسشیر به منچستریونایتد این پیش‌بینی می‌شود که وی به خروج از یونایتد بیاندیشید.

Image result for ‫اشلی یانگ‬‎

* با منتفی شدن انتقال کالیدو کولیبالی به منچستریونایتد سران این باشگاه دوباره روی خرید توبی آلدروایرلد مدافع بلژیکی تیم تاتنهام تمرکز کرده‌اند.

01_f860cc9-3

* خوان کوادرادو وینگر کلمبیایی تیم بایرن مونیخ از نیمکت‌نشینی‌های خود دریوونتوس کلافه شده است و قصد ترک این باشگاه را دارد. از بایرن مونیخ به عنوان جدی ترین مشتری وی یاد می‌شود.

Image result for ‫کوادرادو یوونتوس‬‎

* کیلور ناواس دروازه‌بان کاستاریکایی رئال مادرید با انتشار پستس به شایعات جدایی خود از جمع کهکشانی‌ها دامن زد. از آرسنال به عنوان جدی‌ترین مشتری وی برای جانشینی پیترچک یاد می‌شود.

Image result for ‫ناواس‬‎

* لیتون بینس و فیل جاگیلکا مداعان کهنه‌کار اورتون که در پایان فصل قراردادشان با این تیم به پایان می‌رسد قصد تمدید قرارداد خود را ندارند و بعد از سال‌ها از این تیم جدا خواهند شد.

Image result for baines and jagielka

* ونسان کمپانی مدافع میانی بلژیکی منچسترسیتی که این روزها اکثر بازی‌های سیتی را از روی نیمکت مشاهده می‌کند قصد جدایی از جمع شاگردان گواردیولا را دارد.

Image result for ‫کمپانی‬‎

 

نقل و انتقالات فوتبال اروپا 10 شایعه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر