کد خبر: 710340 A

اظهار نظر جدید سنگربان جوان استقلال تهران چند روز پس از خط خوردن از لیست تیم ملی فوتبال، هواداران این تیم را نگران کرده است.

به گزارش ایلنا، سیدحسین حسینی که امید داشت پس از غیبت در مسابقات جام جهانی 2018 به همراه تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا 2019 حضور پیدا کند در لیست نهایی کارلوس کی روش قرار نگرفت و این تورنمنت را هم از دست داد.

سنگربان جوان که در نیم فصل اول مسابقات لیگ هجدهم تنها در 4 مسابقه برای استقلال تهران به میدان رفته بود از نیمکت نشینی خود رضایت نداشت و هفته‌ها قبل اعلام کرده بود با تداوم چنین روندی تصمیم ندارد با استقلال در ادامه همکاری کند.

بعد از این اتفاق بزرگ در آینده حرفه‌ای سنگربانی که فصل گذشته رکورد کلین شیت مسابقات لیگ برتر را به نام خودش ثبت کرد شایعات فراوانی منتشر شد که او تصمیم دارد در پایان فصل با توجه به اینکه حاضر به تمدید قرارداد نشده، از استقلال جدا خواهد شد.

اولین پست اینستاگرامی سنگربان 26 ساله که با توجه به عملکرد بی نظیر فصل قبلش تیم‌های مطرح و صاحب نامی به دنبال عقد قرارداد با او هستند، بیشتر از گذشته به شایعات جدایی‌اش دامن زده است. حسینی با انتشار تصویری که در آن روی لوگوی باشگاه استقلال در حال بوسه زدن است، نوشت: "حیف ..."

باید منتظر ماند و دید این بازیکن در روزهای آتی درباره آینده خود تصمیم گیری خواهد کرد و همچنین برنامه باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد او چه خواهد بود.

Untitled

تیم ملی فوتبال ایران استقلال تهران سید حسین حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر