کد خبر: 709895 A

با رسیدن به فصل زمستان تب جابجایی بازیکن در تیم‌های مختلف اروپایی بالا می‌رود و شاهد جابجایی‌های عجیبی هم هستیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، با رسیدن به ژانویه و فصل زمستان تیم‌های اروپایی به صرافت تقویت خود افتاده‌اند و هر روز خبر از جابجایی بازیکنان مختلف در سطح اروپا شنیده می‌شود. لحظه به لحظه با ما باشید با تمام اتفاقاتی که پیرامون مبحث نقل و انتقالات در فوتبال اروپا خواهد افتاد و ما آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

سه شنبه 1 ژانویه:

* آلوارو موراتا در آستانه معاوضه با هیگوآین قرار دارد و باید این بازیکن را در لباس میلان متصور شویم.

* چلسی پیشنهاد بایرن مونیخ را برای جذب کالوم هودسون اودوی رد کرد. گفته می‌شود باشگاه چلسی در نظر دارد این بازیکن وارد معامله خرید پولیشیچ کرده و بخشی از قرارداد وینگر آمریکایی دورتموند را از این راه پرداخت کند.

Image result for ‫کالوم هودسون اودوی‬‎

* دوکوره هافبک دفاعی تیم واتفورد مورد توجه تیم پاری سن ژرمن قرار گرفته و سران این تیم به دنبال به خدمت گرفتنش هستند.

* باشگاه اینتر برای تقویت خط هافبک خود متئو کواچیچ از چلسی را زیر نظر دارد و اگر نتواند لوکا مودریچ را به خدمت بگیرد به دنبال بازگرداندن کواچیچ خواهد بود.

* روبرت لواندوفسکی که همواره اخبار خروجش از بایرن مونیخ به گوش می‌رسد در تازه‌ترین اظهار نظرش گفته به بازنشستگی در بایرن مونیخ فکر می‌کند.

Image result for ‫لواندوفسکی‬‎

* آرین روبن آخرین فصل حضور خود در بایرن مونیخ را تجربه می‌کند و گفته می‌شود قصد دارد فوتبال خود را در لیگ هلند ادامه دهد و به پایان برساند.

Image result for ‫آرین روبن‬‎

* آرون رمزی هافبک میانی چلسی سخت مورد توجه آلگری قرار گرفته و سران باشگاه یوونتوس در پی به خدمت گرفتن وی هستند.

Image result for ‫آرون رمزی‬‎

* په په مدافع سابق تیم رئال مادرید که به تازگی از جمع تیم بشیکتاش جدا شده مورد توجه تیم وولور همپتون قرار گرفته و به زودی به این تیم ملحق خواهد شد.

Image result for ‫په په‬‎

* جونیور فیرپو مدافع چپ جوان و خوش‌آتیه تیم رئال بتیس مورد توجه گواردیولا قرار گرفته و سرمربی اسپانیایی قصد دارد وی را جانشین بنجامین مندی کند.

Image result for ‫جونیور فیرپو‬‎

* دیمیتری پایت ستاره فرانسوی تیم مارسی با پشنهاداتی از لیگ برتر انگلیس مواجه شده اما گفته دوست دارد در مارسی مانده و در این تیم به فوتبال خود پایان دهد.

Image result for ‫دیمیتری پایت مارسی‬‎

 

نقل و انتقالات فوتبال اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر