کد خبر: 709734 A

فرهاد کاظمی ستاره تازه وارد را به علی دایی نمی‌دهد

باشگاه سایپا و امید جهانبخش بازیکن تیم فوتبال سرخ‌پوشان پاکدشت در خطر محرومیت قرار دارند.

به گزارش ایلنا، امید جهانبخش بازیکن پیشین تیم‌های صنعت‌نفت و گسترش‌فولاد تبریز هفته گذشته با باشگاه سرخ‌پوشان پاکدشت به توافق رسید و حتی قراردادش را هم امضا کرد. این بازیکن بعد از 2 روز حضور در تمرینات سرخ‌پوشان، دیگر در تمرینات حاضر نشد و حتی با این تیم به اردوی ترکیه هم نرفت.

ماجرا هم از این قرار است که جهانبخش بعد از امضای قرارداد با سرخ‌پوشان پاکدشت، با تماس باشگاه سایپا مواجه شد و همین موضوع باعث شد تا او از حضور در تمرینات سرخ‌پوشان( تیمی که با آن قرارداد امضا کرده است) سر باز زند. 

حالا خبرهایی در خصوص توافق باشگاه سایپا و عقد قرارداد این باشگاه با امید جهانبخش مطرح شده است.  این در حالی است که فریبرز محمودزاده امروز اعلام کرد که وقتی بین باشگاه و بازیکن یا باشگاه با یک مربی قراردادی عقد و امضا می‌شود از لحاظ حقوقی این قرارداد ملزم به اجرا است. حتی اگر قرارداد در سازمان لیگ ثبت نشده باشد.

با این شرایط به نظر می‌رسد که سایپا و جهانبخش در نهایت به بن بست خواهند رسید و جهانبخش دو راه در پیش نخواهد داشت، یا اینکه به تمرینات سرخ‌پوشان برگردد یا اینکه رضایت این باشگاه را برای جدایی جلب کند. البته شنیده می‌شود که فرهاد کاظمی و مسئولان این باشگاه تحت هیچ شرایطی حاضر به جدایی این بازیکن نیستند.

سازمان لیگ سایپا صنعت فوتبال نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر