کد خبر: 709565 A

طارق همام با گلی که مقابل فلسطین به ثمر رساند جایگاهش در ترکیب تیم ملی فوتبال عراق را تثبیت کرد.

به گزارش ایلنا، همام با درخشش مقابل تیم ملی فلسطین حالا جایگاه بشار رسن را هم در تیم ملی عراق به نوعی تحت‌الشعاع خود قرار داده است و احتمال می‌رود که او در پست آرمانی‌اش، گوش چپ مرد همیشه حاضر در ترکیب تیم ملی عراق در جام ملت‌های آسیا باشد. آن روز که همام با پیراهن تیم ملی عراق مقابل ایران قرار بگیرد قطعا جذابیت‌های حضور این بازیکن در ترکیب تیم ملی کشورش برای استقلالی‌ها بیشتر هم خواهد شد.

همام بازیکن استقلال است و این رویارویی یکی از صحنه‌های جذاب جام خواهد بود. همام نیز خود این تقابل را بسیار شیرین می‌داند و در وصف بازی تیم ملی عراق با تیم ملی ایران از واژه حس خوب استفاده می‌کند: «ایران همیشه یکی از مدعیان قهرمانی در جام ملت‌های آسیا است. این رویارویی برای من حس بسیار خوبی به همراه دارد. بازی مقابل ایران یعنی حس خوب.»

همام در حالی این حس خوب را به زودی تجربه خواهد کرد و مقابل هم‌تیمی‌های باشگاهی‌اش قرار می‌گیرد که بیم آن می‌رود بعد از جام ملت‌های آسیا با پیشنهادهای بهتری مواجه شود که البته اگر او بخواهد استقلال را ترک کند، باید حتما رضایت این باشگاه را به دست آورد.

طارق اما انگیزه‌ای تا پایان این فصل برای جدایی از استقلال ندارد و وقتی از او درباره این مساله سوال می‌شود، می‌گوید: «من دوست دارم در استقلال به فوتبال ادامه دهم و هر تصمیمی بخواهم برای آینده بگیرم با هماهنگی باشگاهم استقلال خواهد بود.»

همام در حالی این جمله حرفه‌ای را به زبان آورده که پیش‌تر با حضور در تمرین تیم نیروی هوایی عراق حاشیه‌هایی را باعث شده بود. او اما به نظر می‌رسد که حالا حرفه‌ای‌تر شده و قاعده رفتار حرفه‌ای را خوب یاد گرفته است. همام در پایان حرف‌هایش به گلی هم که زد، اشاره دارد. او کوتاه می‌گوید: «از اینکه دروازه فلسطین را باز کردم، خوشحالم. دوست دارم باز هم گل بزنم.»

 

ایران تیم ملی فوتبال عراق فلسطین فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر