کد خبر: 709547 A

سایت فاکس اسپورت آسیا به معرفی 5 دروازه‌بانی که می‌توانند در مسابقات جام ملت‌های آسیا عملکرد خوبی برجای بگذارند، پرداخت.

به گزارش ایلنا، گابریل تان، سردبیر مجله فاکس اسپورت آسیا به بررسی عملکرد دروازه‌بانان حاضر در مسابقات جام ملت‌های آسیا پرداخته و اسامی 5 سنگربانی که می‌توانند نمایش موفقی برجای بگذارند را معرفی کرد.

 

در گزارش این کارشناس فوتبال آمده است: "تنها چند سال پیش به تیم ملی ایران اضافه شد، علیرضا بیرانوند واقعا در جام جهانی 2018 رشته نمایش‌های بی نظیری داشت چراکه نزدیک بود با درخشش او ایران برابر پرتغال و اسپانیا به برتری رسیده و راهی مرحله یک شانزدهم نهایی شود. اوج نمایش او برابر پرتغال دفع ضربه پنالتی کریستیانو رونالدو بود و با توجه به پیشنهادات عمده‌ای که او دریافت کرد تصمیم گرفت در پرسپولیس بماند. این تصمیم او در نهایت به صعود فینال لیگ قهرمانان آسیا به همراه پرسپولیس همراه شد اگرچه او مانع از شکست دو بر صفر یارانش برابر کاشیما آنتلرز نشد."

مایکل فالکسگارد(فیلیپین)، جو هیون وو(کره جنوبی)، مت رایان(استرالیا) و دنگ ونگ لام(ویتنام) چهار سنگربان دیگری هستند که تان معتقد است می‌تواند عملکرد قابل توجهی داشته باشند.

جام ملت‌های آسیا علیرضا بیرانوند جام ملت های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر