کد خبر: 709526 A

با رسیدن به فصل زمستان تب جابجایی بازیکن در تیم‌های مختلف اروپایی بالا می‌رود و شاهد جابجایی‌های عجیبی هم هستیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، با رسیدن به ژانویه و فصل زمستان تیم‌های اروپایی به صرافت تقویت خود افتاده‌اند و هر روز خبر از جابجایی بازیکنان مختلف در سطح اروپا شنیده می‌شود. لحظه به لحظه با ما باشید با تمام اتفاقاتی که پیرامون مبحث نقل و انتقالات در فوتبال اروپا خواهد افتاد و ما آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

 

دوشنبه 31 دسامبر:

* کیلور ناواس دروازه‌‌بان نیمکت‌نشین رئال مادرید که با آمدن کورتوآ به نیمکت این تیم دوخته شده است قصد جدایی از کهکشانی‌ها را دارد. از آرسنال به عنوان جدی‌ترین مشتری او یاد می‌شود.

Image result for ‫کیلور ناواس‬‎

* تیمو باکایوکو هافبک تیم میلان که به طور قرضی از چلسی به این تیم پیوسته است قصد جدایی از این تیم را ندارد و اعلام کرده دوست دارد در میلان بماند.

Image result for ‫باکایوکو میلان‬‎

* سران چلسی قصد دارند برای به خدمت گرفتن کریستین پولیشیچ از دورتموند کالوم هودسون اودوی را وارد معامله کنند و مبلغ کمتری به دورتموند بپردازد.

Image result for ‫پولیشیچ‬‎

* کریستین کوآمه بازیکن جوان تیم جنوا توانسته در این فصل از رقابت‌های سری‌آ نمایش‌های درخشانی از خود نشان بدهد. این بازیکن از تیم لاتزیو پیشنهادی جدی دارد و سیمونه اینزاگی علاقه‌مند به جذب وی است.

Image result for ‫کریستین کوآمه‬‎

* ایسکو که این روزها از چلسی و منچسترسیتی پیشنهاد دارد اعلام کرده در مادرید خوشحال است و قصد جدایی از کهکشانی‌ها را ندارد.

Related image

* فرناندو یورنته مهاجم اسپانیایی تیم تاتنهام در این تیم به یک نیمکت‌نشین همیشگی تبدیل شده و قصد جدایی از این تیم را دارد. گالاتاسرای جدی ترین مشتری این مهاجم بلندقامت است.

Image result for ‫فرناندو یورنته‬‎

* براهیم دیاز وینگر تیم منچسترسیتی آخرین مراحل انتقال به رئال مادرید را پشت سر می‌گذارد و در این تیم پیراهن شماره 21 را خواهد پوشید.

Image result for ‫براهیم دیاز‬‎

* بن چیلول مدافع چپ جوان تیم لسترسیتی سخت مورد توجه پپ گواردیولا قرار گرفته و سران منچسترسیتی در تلاش هستند تا وی را برای حضور در ورزشگاه اتحاد متقاعد کنند.

Image result for ‫بن چیلول‬‎

* پروژه جذب مودریچ توسط سران باشگاه اینتر دوباره کلید خورده و آن‌ها قصد دارند هر طور که شده کرایوف بالکان را به استخدام این تیم در بیاورند.

 

Image result for ‫لوکا مودریچ‬‎

* دومینیک سولانکه می‌خواهد از لیورپول جدا شده و به کریستال پالاس بپیوندد. این بازیکن در لیورپول یک نیمکت‌نشین محض است و از شرایط خود راضی نیست.

dominic-solanke-cropped_sldq2fp04kyl1lwjrizwzpcj5

نقل و انتقالات زمستانی 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر