کد خبر: 709497 A

اصغر حاجیلو:

سرپرست تیم فوتبال استقلال،‌ گفت: در‌ نقل و انتقالات سرمربی و سرپرست باشگاه کاملا با یکدیگر هماهنگ هستند.

به گزارش ایلنا،اصغر حاجیلو درباره آخرین شرایط تیم و تعطیلات پیش رو،گفت: تعطیلات برای همه تیم ها سخت است. ما در 5 بازی گذشته فرم بسیار خوبی داشتیم و به هماهنگی کامل رسیده بودیم. ابتدای فصل تیم جوان ما هماهنگ نشده بود اما اکنون در شرایط برد بودیم و به صدر جدول نزدیک می شدیم.استقلال در هفته‌های اخیر همدل و هماهنگ بود و تاکتیک های مد نظر شفر را بازیکنان درک کرده بودند و این موضوع خیلی مهم است.

وی افزود: تیم ما به هارمونی رسیده و همه از مربی درک کامل داشتند. سند صحبت های من نمایش استقلال در 5 بازی اخیر است و حالا لیگ به اجبار تعطیل شده اما مساله ای ندارد. استقلال بسیار قدرتمند است و با توجه به زمانی که تا شروع نیم فصل دوم داریم میتوانیم بهتر و قوی تر از قبل شویم.

حاجیلو در ادامه درباره  تست های پزشکی قبل از شروع تمرینات، خاطر نشان کرد: قبل از شروع تمرینات در کلینیک دکتر نوروزی حاضر خواهیم شد و وضعیت جسمانی بازیکنان مورد ارزیابی قرار می گیرد تا با آگاهی کامل از وضعیت بازیکنان به استقبال تمرینات برویم.

وی در ادامه درباره وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه، گفت: درباره نقل و انتقالات سرمربی و سرپرست باشگاه فتحی کاملا با یکدیگر هماهنگ هستند. باشگاه در حال پیگیری این موضوع است و هر زمان نهایی شود، به صورت رسمی اعلام می کنیم اما نمی خواهیم با حضور در فضای رسانه ای و ملتهب نقل و انتقالات، کار را دشوار کنیم. شفر برنامه ریزی کامل برای نیم فصل دوم دارد و به خوبی از شرایط نیم فصل دوم آگاهی دارد.

حاجیلو در پایان صحبت های خود درباره اهمیت دیدارهای نیم فصل دوم، عنوان کرد: در نیم فصل دوم کار سختی داریم.همه تیم‌ها محتاط بازی می‌کنند و هر یک امتیاز سرنوشت ساز خواهد بود. یک گل بیشتر یا یک امتیاز در نیم فصل دوم سرنوشت ساز است ولی من به استقلال بسیار امیدوارم.

 

استقلال اصغر حاجیلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر