کد خبر: 709486 A

رضایت ستاره فرانسوی از اوضاع

شیاطین سرخ در 3 بازی اخیرشان زیر نظر سرمربی جدیدشان به 3 برد دست یافتند و ستاره فرانسوی معتقد است تیمشان در حال پیشرفت زیر نظر سولسشر است.

به گزارش ایلنا، پل پوگبا بعد از برد دیشب تیمش در برابر بورنموث گفت: ستاره‌های منچستر از بازی خودشان زیر نظر اوله گانه سولسشر لذت میبرند .

او معتقد است بعد از شروع ناامید کننده این تیم در ابتدای فصل آن ها در حال بازگشت به فرم خوب خود زیر نظر سرمربی نروژی تیمشان هستند . با برد 4-1 دیشب برابر بورنموث شیاطین سرخ به 3 برد از 3 بازی و 12 گل زده دست یافتند و این بهترین آمار آن ها از ماه  آپریل است که 5 برد داشتند .در اواخر دوران سرمربیگری مورینیو، منچستر یونایتد در فرم ضعیفی به سر می‌برد و روابط آقای خاص با بعضی از بازیکنان به خصوص پوگبا به مشکل خورده بود .

بعد از کسب 3 امتیاز در برابر بورنموث فاصله منچستریونایتد با آرسنال که در رتبه پنجم جدول است به 5 امتیاز رسید و این تیم امیدوار است با حفظ روند  کنونی بتواند به رقابت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان بازگردد.

ملی پوش فرانسوی که آمار 4 گل و 3 پاس گل در  3 بازی اخیر را داشته ادامه داد : راه طولانی در پیش است اما اما تمام کردن سال در این شرایط دلنشین است.

منچستر یونایتد ژوزه مورینیو پل پوگبا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر