کد خبر: 709101 A

در هفته نوزدهم سری آ

صدرنشینی یوونتوس در هفته پایانی نیم فصل لیگ ایتالیا تثبیت شد و میلان نیز با گتوزو به نتایج سینوسی خود ادامه می‌دهد و اینبار به برتری دست یافت.

به گزارش ایلنا، در آخرین هفته از نیم فصل اول سری آ ایتالیا یوونتوس توانست با گلزنی رونالدو به لطف ویدئو چک (VAR) که گل دقایق پایانی ساپونارا را مردود اعلام کرد به پیروزی برسد .

Ronaldo

 

میلان در شب اخراج سوسوتوانست اسپال را مغلوب کند نکته قابل توجه این بازی گلزنی هیگواین بعد از 2 ماه بود . اینتر نیز توانست با تک گل کیتا بالده در ورزشگاه کاستلینی مقابل امپولی به پیروزی برسد .

0b1fd531dace8bcf24221ba2fa5f975f

 

رم نیر با درخشش چنگیز اوندر ترکیه‌ای که یک گل و یک پاس گل داد توانست پارما را مغلوب کند .

ناپولی با گل دقایق پایانی مرتنز و دبل میلیک به سختی توانست بولونیا را با نتیجه ٣-٢ مغلوب کند و فاصله خود با یووه را حفظ کند.

لاتزیو نیز در دیداری پربرخورد که با دو اخراجی همراه بود، با گلزنی ساویچ از باخت در برابر تورینو فرار کرد و توانست رتبه چهارم را حفظ کند، ممکن است این بازى آخرین بازی ساویچ برای لاتزیو باشد.

ssc-napoli-v-bologna-fc-serie-a-5c27c095828797b30c000001

پرگل‌ترین بازی این هفته را آتلانتا رقم زد و با 6 گل در برابر ساسولو به برتری رسید در خانه حریف آنها را شکست داد. کیه وو نیزاولین برد خود را در برابر فروزینونه 10نفره به دست آورد .

فیورنتینا و جنوا به تساوی رسیدند و اودینزه مقابل کالیاری به پیروزی دست یافت . در پایان نیم فصل اول سری آ یووه به صدر نشینی اش ادامه داد و ناپولی و اینتر در تعقیب رونالدو و هم‌تیمی‌هایش هستند.  لاتزیو و میلان و رم هم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان با هم رقابت خواهند کرد .

 

سری A میلان یوونتوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر