کد خبر: 709040 A

علی فتح الله زاده:

علی فتح‌ا... زاده مدیرعامل سابق استقلال معتقد است در جریان خط خوردن حسین حسینی از تیم ملی، حمایت‌های لازم از این دروازه‌بان صورت نگرفت

به گزارش ایلنا،علی فتح‌ا... زاده مدیرعامل سابق استقلال معتقد است در جریان خط خوردن حسین حسینی از تیم ملی، حمایت‌های لازم از این دروازه‌بان صورت نگرفت در حالی که این دروازه‌بان باید الان به جای تهران در اردوی تیم ملی حضور داشت.

با مدیرعامل اسبق استقلال درخصوص دیدارش با قلعه‌نویی، خط خوردن دروازه‌بان استقلال از تیم ملی و همچنین بحث حضور جباروف در استقلال صحبت کردیم.

دیداری با امیر قلعه‌نویی داشتید.

من برای یک سفر به استانبول رفته که به صورت کاملا اتفاقی امیرخان را با شاهرخ بیانی دیدم. خیلی جلسه خوبی بود. از گذشته حرف زدیم و خاطرات را با هم مرور کردیم.

کری هم برای ایشان خواندید؟

کری آنچنانی نه ... فقط از من پرسید به نظرت چه تیمی قهرمان لیگ برتر می‌شود که من هم گفتم از بین استقلال، پرسپولیس و سپاهان یک تیم قهرمان می‌شود که امیرخان فقط بابت این جمله خندید... البته به شخصه دوست دارم استقلال قهرمان شود.

حسین حسینی هم از تیم ملی خط خورد؟

بابت این اتفاق خیلی ناراحت شدم. به حسینی خیلی کم‌لطفی کردند. انصافا یکی از بهترین‌های حال حاضر فوتبال ما حسینی است. یعنی اگر بین دو دروازه‌بان هم قرار بود انتخاب شود، یکی‌اش باید حسینی می‌بود. دوستان ما هم خیلی خوب از حسینی حمایت نکردند. آینده نشان خواهد داد که این دروازه‌بان چقدر بزرگ است. امیدوارم کی‌روش بابت این رفتارش توجیهی داشته باشد.

یعنی فکر می‌کنید حق حسینی خورده شده است؟

حسینی باید نامش در جام جهانی هم جزو سه دروازه‌بان نهایی قرار می‌گرفت. او هم جوان است و هم باتجربه. حالا اگر به جام جهانی نبردنش باید در جام ملت‌ها حضور پیدا می‌کرد.

به نظرتان تیم ملی می‌تواند عنوان قهرمانی آسیا را به دست بیاورد؟

چرا که نه... بهترین تیم ملی چند سال اخیر را در اختیار داریم. دیگر باید چه بازیکنانی را در اختیار می‌داشتیم. این همه هزینه کرده‌ایم که قهرمان شویم اگر غیر از این بود که مربی ایرانی برای تیم ملی انتخاب می‌کردیم.

شرایط استقلال را در حال حاضر چطور ارزیابی می‌کنید؟

بازیکنان این روزها به دلیل برنامه تیم ملی در حال استراحت هستند. استقلال باید سه، چهار بازیکن طراز اول را جذب کند زیرا در آسیا در گروه سختی قرار دارد و باید خودش را تقویت کند. بازیکنانی که تجربه بین‌المللی دارند و بتوانند به اصطلاح فوتبالی‌ها کار را دربیاورند.

بحث حضور جباروف در استقلال شنیده می‌شود.

جباروف یک بازیکن بین‌المللی است و تجربه‌اش به استقلال کمک می‌کند. او عملکرد خوبی در گذشته داشته است و هواداران استقلال هم او رادوست دارند. به نظرم جباروف می‌تواند کمک حال تیم باشد.

برای تماشای بازی‌های جام ملت‌ها به امارات سفر خواهید کرد؟

باید ببینم شرایط چگونه خواهد بود. اگر کاری برایم پیش نیاید شاید برای تماشای این مسابقات به امارات سفر کردم.

 

 

استقلال علی فتح‌ا... زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر