کد خبر: 709024 A

سرمربی سابق پرسپولیس در لیست اسامی مدنظر باشگاه پیکان قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روز گذشته مدیرگروه کارخانه ایران خودرو اعلام کرد با توجه به اینکه جواد نکونام در شرایط نامناسبی تصمیم به ترک تیم نساجی مازندران داشته، باشگاه پیکان حاضر به همکاری با او نیست تا اینچنین قرارداد داخلی نکونام برای پرکردن جای خالی مجید جلالی روی نیمکت خودرو سازان نادیده گرفته شود.

پیکان در نیم فصل به همراه مجید جلالی به نتایج مناسبی دست پیدا نکرد و سرمربی باتجربه تصمیم گرفت با توافق طرفین به همکاری خود پایان بدهد. از این رو مدیران باشگاه به دنبال گزینه‌های مطرحی برای سرمربیگری در این تیم بوده تا در نیم فصل دوم به کورس بالانشینان جدول رده بندی راه پیدا کنند.

پس از قطع همکاری پیکان با نکونام روز گذشته حمید درخشان از سوی مسئولان باشگاه پیکان تماسی دریافت کرده تا برای سرمربیگری در این تیم شرایطش را اعلام کند. درخشان که سابقه هدایت تیم پرسپولیس را در کارنامه دارد فصل گذشته در تیم نفت تهران حضور داشت.

سرمربی 59 ساله که در فصل 88-89 روی نیمکت پیکان حضور یافته بود قرار شده به زودی پاسخ نهایی خود را به مسئولان این تیم اعلام کند تا صورت توافق طرفین او به عنوان سرمربی جدید معرفی شود.

حمید درخشان پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر