کد خبر: 709018 A

قرارداد داخلی بسته شده

روز گذشته با نامه یکه زارع، مدیرعامل مجموعه ایران‌خودرو قرارداد جواد نکونام با باشگاه پیکان که نهایی شده بود و قرار شد از دیروز تیم را تمرین بدهد منتفی شد

به گزارش ایلنا، روز گذشته با نامه یکه زارع، مدیرعامل مجموعه ایران‌خودرو قرارداد جواد نکونام با باشگاه پیکان که نهایی شده بود و قرار شد از دیروز تیم را تمرین بدهد منتفی شد تا مجموعه پیکان  و بازیکنان در موجی از سردرگمی چشم انتظار گزینه جدید باشند. حالا باشگاه پیکان در حالی به دنبال گزینه‌های دیگر است که در این بین یک اما و اگر بر سر امضای قرارداد با سرمربی جدید خود شاید داشته باشد.

باشگاه پیکان روز پنجشنبه با اینکه عکسی از توافق نهایی با جواد نکونام و امضای قرارداد با این مربی منتشر نکرد اما میان دو طرف قرارداد داخلی رسمی 1/5ساله امضا شد. این مساله قطعا برای باشگاه پیکان در صورتی که نکونام به دنبال احقاق حقش باشد دردسرساز خواهد شد و او می‌تواند با این سند رسمی از طریق مراجع بین‌المللی از جمله فیفا نسبت به این عهدشکنی پیکانی‌ها اقامه دعوا داشته باشد. در این بین حتی شنیده می‌شود نکونام بندی در قراردادش دارد که می‌تواند به راحتی فسخ خودش را با پرداخت مبلغی از نساجی بگیرد و با ادعای یکه زارع که آنها یک مربی آزاد را نیاز دارند او با این قرارداد می‌تواند به راحتی هدایت پیکان را برعهده بگیرد.

باید دید باشگاه پیکان در این خصوص چه تصمیمی خواهد گرفت و چطور با جواد نکونام که با این اوصاف و فشارهای وارده از سوی مدیرعامل ایران‌خودرو از هدایت پیکانی‌ها دور شد، کنار خواهد آمد؟ قطعا این شرایط و تصمیم گرفته شده از سوی مدیرعامل ایران‌خودرو چالش سختی را مقابل شیعی قرار داد و در نهایت باید دید چه گزینه‌ای به عنوان نفر نهایی هدایت این تیم  معرفی می‌شود.

جواد نکونام پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر