کد خبر: 708953 A

رضا قوچان‌نژاد مهاجم مورد نظر پرسپولیس و برانکو است اما گویا با این مهاجم که در حال حاضر در قبرس بازی می‌کند به اختلاف خورده‌اند.

به گزارش ایلنا،پرسپولیس مهاجم سابق تیم ملی را می‌خواهد. برانکو برای اینکه هم در نیم فصل دوم و هم لیگ قهرمانان آسیا در صف مدعیان قهرمانی باشد احتیاج به یک مهاجم ششدانگ و کامل دارد.

رضا قوچان‌نژاد مهاجم مورد نظر پرسپولیس و برانکو است اما گویا با این مهاجم که در حال حاضر در قبرس بازی می‌کند به اختلاف خورده‌اند.

طبق شنیده‌ها پرسپولیسی‌ها به قوچان‌نژاد پیشنهادی 300 هزار دلاری داده‌اند ولی بازیکن سابق تیم ملی 200 هزار دلار بیشتر از پرسپولیسی‌ها می‌خواهد. عرب سرپرست پرسپولیس می‌گوید پیشنهاد قوچان‌نژاد بالا و غیرمتعارف بوده و ما از این پول‌ها ‌نمی‌توانیم بدهیم.

صحبت‌های مدیرعامل پرسپولیس باعث شد محمود فاضلی مدیر برنامه‌های قوچان‌نژاد واکنش نشان دهد و بگوید که او و بازیکنش هیچ مبلغی به پرسپولیس پیشنهاد نداده‌اند. فاضلی می‌گوید پرسپولیس یک رقم برای یک فصل و نیم پیشنهاد داده است که ما هم گفتیم همکاری با این رقم برای ما مقدور نیست!

حالا طبق شنیده‌‌ها، همان‌طور که گفتیم پیشنهاد پرسپولیس 300 هزار دلار است و پیشنهاد قوچان‌نژاد 500 هزار دلار و همین اختلاف 200 هزار دلاری باعث شد تا او از پرسپولیس دور شود. گویا قوچان‌نژاد این مبلغ را به تراکتور و استقلال هم پیشنهاد داده و همین باعث شده آنها هم فعلا هیچ اقدامی نکنند.

پرسپولیس رضا قوچان‌نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر