کد خبر: 708560 A

بارها از شفر ایراد گرفتیم که حسینی بازی کند

منصور رشیدی دروازه‌بان سابق استقلال هنوز هم خط خوردن حسینی را از تیم ملی باور ندارد و معتقد است کی‌روش باید این دروازه‌بان را به جام ملت‌ها می‌برد.

به گزارش ایلنا،منصور رشیدی دروازه‌بان سابق استقلال هنوز هم خط خوردن حسینی را از تیم ملی باور ندارد و معتقد است کی‌روش باید این دروازه‌بان را به جام ملت‌ها می‌برد. با رشیدی در خصوص این اتفاق، حضور نیازمند در اردو و شایعه جدایی حسینی از استقلال همکلام شدیم.

 

حسین حسینی هم از تیم ملی خط خورد.

خیلی از این اتفاق ناراحت شدم. حسینی حقش بود در تیم ملی حضور داشته باشد نمی‌دانم کی‌روش چه کار دارد می‌کند. اما اگر قرار بود او را ثابت بازی ندهد حداقل می‌توانست گلر دوم رویش حساب کند. کدام مربی را دیدی که گلر جوانش را خط بزند آن هم به دلیل اینکه برای تیمش به میدان نرفته است.

 

یعنی به نظر شما خط خوردنش به خاطر این بوده که در استقلال بازی نکرده؟

شاید یکی از دلایلش این باشد اما این را هم باید در نظر بگیریم خیلی از بازیکنان هستند که در چند سال اخیر در تیم‌های‌شان بازی نمی‌کردند اما جزو لیست تیم ملی بودند.

 

با حسینی صحبت نکردید؟

امروز چند بار با وی تماس گرفتم اما نتوانستم با او صحبت کنم. هنوز هم می‌گویم حسینی باید روی شایستگی‌هایش به جام ملت‌ها می‌رفت. او آینده‌دار است و حرف‌های زیادی را برای گفتن خواهد داشت. خیلی از زمان‌ها کی‌روش حتی از برخی از لژیونرهایش هم ماه‌ها خبر نداشت اما آنها را دعوت می‌کرد.

 

با این تفاسیر به نظرتان حسینی باید از استقلال جدا شود؟

او جوان است و نیاز دارد که بازی کند حتی اگر پول برایش مهم نباشد باید در جایی باشد که مربی وی را بازی دهد. آنطور که من شنیدم ظاهرا ذوب‌آهن با وی مذاکره کرده است. به عنوان کسی که در استقلال بازی کرده دوست دارم حسینی باز هم در این تیم بماند.

 

پیام نیازمند هم جایگزین حسینی در تیم ملی شد؟

او جوان و آینده‌دار است و جای پیشرفت هم خیلی دارد اما به نظرم تجربه حسینی بیشتر از نیازمند بود اما خب به هرحال نیازمند در نیم‌فصل اول در تمام بازی‌های تیمش به میدان رفته است.

 

یعنی به نظرتان حسینی باید قید تیم ملی را بزند؟

ما بارها در طول فصل جاری از شفر ایراد گرفتیم که چرا حسینی را بازی نمی‌دهد. امیدواریم در نیم‌فصل دوم دیگر این اتفاق نیفتاد زیرا همین اتفاقات باعث شد حسینی دو رویداد مهم را از دست بدهد.

 

 

 

استقلال منصور رشیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر