کد خبر: 708512 A

ما مردم عجیبی هستیم !

روزبه چشمی هافبک تیم ملی با انتقاد نسبت به جو شکل گرفته و درخواست برای قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا مدعی است؛ اگر قهرمانی در جام ملت های آسیا همینطور که همه از آن صحبت می کنند، ساده بود، در دوره های قبل ما قهرمان می شدیم!

به گزارش ایلنا، روزبه چشمی مدافع استقلال در گفتگو با خبرنگاران در مورد آخرین شرایط تیم ملی گفت: خسته نباشید می گویم به شما (خبرنگاران) که این چند روزه در کنار تیم ملی بوده اید. خدا را شکر تمرینات خوبی داشته ایم و اردوی خوب و یک بازی دوستانه خوب برگزار کردیم. همچنان تمرینات را محکم پیگیری می کنیم تا بازی دوستانه خوبی هم با قطر برگزار کنیم و با آمادگی به امارات برویم.

چشمی در مورد صحبت های کی روش که از کارشناسان و پیشکسوتان خواسته بود کنار تیم باشند و با این وجود دیده می شود که باز هم برخی علیه تیم ملی صحبت می کنند، افزود: فکر می کنم تیم ملی کشورمان است و هیچ نفعی برای کسی عدم نتیجه گیری تیم ندارد. نفع آن برای تمام مردم، کارشناسان، فدراسیون و .. است. فکر می کنم که فقط در کشور ما اتفاق می افتد که بخواهند تیم ملی نتیجه نگیرد و فکر می کنم ما تنها کشوری هستیم که این اتفاقات در آن رخ می دهد و می خواهند تیم نتیجه نگیرد. امیدوارم همه دعا کنند، چون نزدیک بازی ها هستیم و اگر نتیجه بگیریم برای همه خوب است و پیشکسوتان هم کمک کنند تا نتیجه بگیریم.

چشمی در مورد اینکه کمبودی در تیم وجود دارد، افزود: بالاخره یک سری کمبودها بود؛ از قبل جام جهانی و بعد جام جهانی ولی از روزی که به قطر آمدیم همه تمرکز گذاشته اند تا نتیجه بگیریم.

مدافع میانی استقلال تهران در مورد اینکه آیا تیم ملی با توجه به انتظارات بالایی که از آن وجود دارد، قابلیت قهرمانی دارد، توضیح داد: این تیم قطعا پتانسیل قهرمانی دارد ولی راحت نیست. بازی ها راحت نیست و اگر راحت بود این چند سال قهرمان می شدیم.  با توجه به نمایش های خوب در جام جهانی شانس داریم ولی کار ساده ای نداریم .

چشمی که در تیم ملی و در آخرین دیدار با فلسطین در پست هافبک تدافعی به کار گرفته شد، درباره این تغییر پست می گوید: بالاخره نظر سرمربی است که من هم اگر بتوانم کمکی کنم تمام تلاشم را می کنم و امیدوارم که من هم نقش کوچکی در موفقیت تیم ملی داشته باشم.

استقلال تیم ملی فوتبال ایران کارلوس کی روش روزبه چشمی جام ملت‌های آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر