کد خبر: 708476 A

ستاره بلژیکی تیم چلسی آینده نامعلومی در این تیم دارد وباید ببینیم چه شرایطی در تابستان برای او پیش خواهد آمد.

به گزارش ایلنا، ادن هازارد آماده است که تا تابستان برای تمدید قرارداد با چلسی صبر کند و ببیند که آیا او هدف اصلی رئال مادرید است یا که نه! هازارد به مسئولین چلسی گفته است که دوست ندارد همیشه در پست 9 کاذب بازی کند و با این صحبت ها به باشگاه فشار آورده است که شرایط مهاجم تیم را در پنجره نقل و انتقالات ژانویه حل کنند.

چلسی به دنبال گزینه های مختلفی برای انتقال قرضی هیگواین به تیم و همچنین انتقال موقت موراتا به میلان است. هازارد بعد از بازی با واتفورد با گفتن اینکه میخواهد به اسطوره باشگاه تبدیل شود امیدها برای تمدید قرارداد را در میان طرفداران چلسی بالا برده است اما شرایط تمدید قرارداد را به آینده موکول کرده است. قرارداد جدید هازارد که ارزشی بیش از 300 هزار پوند در هفته دارد بر روی میز است و چلسی به هازارد فشار خواهد آورد که تا پیش از تابستان آن را امضا کند. هازارد پیام های متفاوتی در این روزها میدهد و کارکنان باشگاه اخیرا حدس زده اند که او آماده ماندن در چلسی است اما او هنوز به طور رسمی تعهدش به باشگاه را نشان نداده است

عملکرد چلسی در نقل و انتقالات ژانویه نقش مهمی در متقاعد شدن هازارد برای ماندن در چلسی دارد. او اعتقاد دارد که پست 9 کاذب بهترین پست برای او نیست و دوست دارد که بیشتر در وسط زمین و متمایل به چپ بازی کند. هازارد میخواهد ببیند که باشگاه هیگواین یا هر مهاجم دیگری را در ژانویه به خدمت میگیرد یا نه تا مطمئن شود در نیم فصل دوم در چه پستی بازی خواهد کرد.

هازارد در پاسخ به سوالی که در این پست بیشتر گل میزنی گفت "بله اما پست من وینگر است و در آن پست حس بهتری دارم اما در مقابل واتفورد و برایتون به عنوان مهاجم خوب بازی کردم. در پست مهاجم هم خوبم پس مربی تصمیم میگیره که من چطور در زمین باشم و من تمام تلاشم رو میکنم" دریس مرتنز هم وطن هازارد در پست 9 کاذب درخشید هازارد در این مورد گفت "دریس بیشتر از من مهاجم هست.

من دوست دارم بازیسازی کنم. از زمانی که فوتبال رو شروع کردم دوست داشتم که بیام و توپ رو لمس کنم ولی دریس اینطور نیست و میخواد در داخل محوطه جریمه باقی بمونه و این دلیلی هست که گل های زیادی به ثمر میرسونه. ما متفاوتیم اما میدونم که ساری دوست داره بعضی وقت ها پست ها رو تغییر بده" هازارد در پست 9 کاذب میتواند رکورد خود در چلسی را بشکند ولی او در این مورد گفت "من گل های بیشتری به ثمر میرسونم ولی حس نمیکنم که بهتر بازی میکنم و فقط تعداد گل ها است که بیشتر شده است"

پدرو و اودوی هر دو مصدوم هستند و تصمیم گیری برای ترکیب چلسی در مقابل کریستال پالاس سخت شده است. لوفتوس چیک بازی مقابل واتفورد رو به دلیل مصدومیت از دست داد ولی اگر به اندازه کافی خوب باشد میتواند جای پدرو را در ترکیب چلسی در مقابل کریستال پالاس بگیرد در غیر این صورت ساری میتواند از ژیرو استفاده کند و هازارد به پست خودش برگردد

چلسی ادن هازارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر