کد خبر: 708304 A

در حالی ‌که تب فوتبال و هیجان فوتبال در جامعه رفته رفته تند می‌شود و حواس‌ها به جام ملت‌های آسیا و تیم ملی معطوف شده اما دی‌ ماه برای خانواده فوتبال حساسیت ویژه دیگری را هم دارد

به گزارش ایلنا، جلسه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال که روز ۱۹ دی برگزار می‌شود حساسیت‌های زیادی دارد. اگرچه در دستور جلسه این مجمع خبری از بحث تعیین تکلیف برای اعضای هیات رییسه بازنشسته فدراسیون فوتبال نیست اما خیلی‌ها گمانه‌زنی می‌کنند که در این جلسه وضعیت اعضای هیات رییسه بازنشسته مشخص خواهد شد.

یکی از مدیران قدیمی فوتبال که دستی بر آتش دارد در مورد برگزاری این جلسه گفت: «احتمال دارد اعضای بازنشسته هیات رییسه فدراسیون فوتبال استعفای خود را تقدیم مجمع کنند. اگر مجمع این استعفا را بپذیرد که مشکلی وجود ندارد اما معمای بزرگ زمانی است که مجمع با استعفای اعضای بازنشسته خود مخالفت کند! در آن صورت اعضای بازنشسته هیات رییسه فدراسیون فوتبال بدون هیچ مشکلی می‌توانند به کار و فعالیت خود ادامه بدهند و فیفا هم از آنها حمایت خواهد کرد. زیرا اگر این اعضای مستعفی که استعفایشان مورد تایید قرار نگرفته تغییر کنند بدون تعارف فوتبال ایران تعلیق خواهد شد!

اگر هم هر فردی بگوید اتفاقی برای فوتبال ایران رخ نمی‌دهد حرف درستی نزده است زیرا در گذشته هم داریوش مصطفوی به آقای علی‌آبادی گفت که فیفا هیچ کاری نمی‌تواند بکند اما همه دیدند که فوتبال ایران تعلیق شد.»

به هر حال مجمع عمومی فدراسیون فوتبال شاید برای بسیاری از اهالی فوتبال و حتی مدیران ارشد ورزش کشور مهیج‌تر از بازی تیم ملی با ویتنام و یمن در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا باشد. البته مهدی تاج در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده بود در این مجمع قرار است فقط مسائل مالی مرور شود و خبری از انتخابات نخواهد بود اما اهالی فوتبال منتظرند تا اتفاقات تازه‌ای برای اعضای بازنشسته هیات رییسه فدراسیون بیفتد.

 

تیم ملی جامعه خانواده فوتبال ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر