کد خبر: 708288 A

مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: هر روز تمرین‌های منظمی انجام می‌دهیم و کار می‌کنیم تا برای بازی‌ها آماده شویم. کمپ اینجا عالی و استثنایی است. کمپ، هم امکانات و هم زمین چمن مناسبی دارد.

به گزارش ایلنا، وریا غفوری در حاشیه تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مرحله آخر اردوی ماست و شرایط هم خوب است. هر روز تمرین‌های منظمی انجام می‌دهیم و کار می‌کنیم تا برای بازی‌ها آماده شویم. کمپ اینجا عالی و استثنایی است. کمپ، هم امکانات و هم زمین چمن مناسبی دارد.

او درباره شانس برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی گفت: نه تنها من بلکه همه بازیکنان رقابت دارند و دوست دارند با قرار گرفتن در ترکیب اصلی، به تیم ملی کشورشان کمک کنند. من هم تمام تلاشم را می‌کنم برای تیم ملی بازی کنم. هر چه دارم می‌گذارم تا کمکی به تیم ملی داشته باشم.

غفوری هم‌چنین درباره افزایش انتظارها برای کسب قهرمانی در جام ملت‌ها عنوان کرد: پتانسیل تیم بالاست اما یک سری از افراد بعد از جام جهانی طوری جلوه دادند که قهرمانی در آسیا بسیار راحت‌ است. درحالیکه تیم‌های زیادی با هزینه‌ها و امکانات بیش‌تر از ما درحال تلاش کردن هستند اما قهرمان هم نمی‌شوند. اما کل بازیکنان هدفشان این است تا به جایگاه خوبی برسیم و دل مردم شاد شود. از دست دادن جام جهانی برای من، تجربه بدی بود اما دوست نداشتم جام ملت‌ها را از دست بدهم. بنابراین جنگیدم و اینجا هم فرصت دارم تا بازهم بجنگم.

تیم ملی فوتبال ایران وریا غفوری جام ملت های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر