کد خبر: 708265 A

ستاره آرژانتینی بارسلونا چندی پیش با دعوت رونالدو برای چالشی جدید در لیگ ایتالیا روبرو شد و حالا پاسخ وی را داد.

به گزارش ایلنا، کریستیانو رونالدو و لیونل مسی که سال‌ها در رئال مادرید و بارسلونا در لالیگای اسپانیا رقابتی جذاب و شانه به شانه داشتند، با جدایی ستاره پرتغالی از رئال و رفتن به یوونتوس حالا در دو لیگ مختلف حضور دارند.

چندی پیش رونالدو در مصاحبه‌ای و در واکنش به تمام شدن چالش او با مسی پس از رفتن به لیگ ایتالیا از رقیب خود خواست تا در لیگ این کشور رقابتی جدید را با وی تجربه کند و حالا مسی پاسخ این دعوت را داد.

مسی در مصاحبه با روزنامه مارکا اسپانیا گفت: در شرایط کنونی اصلا قصد تغییر تیمم را ندارم. من در بهترین باشگاه دنیا هستم. هر سال آرزوهایم را تجدید می‌کنم و نمی‌خواهم تیم و لیگی که در آن بازی می‌کنم را به خاطر اهداف جدید تغییر دهم. من در خانه خودم یعنی بهترین باشگاه دنیا هستم و تمایلی به رفتن به ایتالیا و یا لیگ دیگری ندارم.

وی درباره تأثیر جدایی رونالدو بر رئال گفت: در ابتدای فصل گفتم که رئال باشگاه بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد ولی رونالدو بر هر تیمی تاثیر می‌گذارد. او گل‌های زیادی به ثمر می‌رساند و کارهای زیادی را در داخل زمین انجام می‌دهد. از اینکه رئال او را از دست داد غافلگیر نشدم اما باشگاه رئال همیشه یکی از بهترین باشگاه‌ها بوده است.

ستاره آرژانتینی درباره زمان رقابتش با رونالدو در لالیگا گفت: واقعاً زمان خوبی بود. هر کدام از ما تلاش می‌کرد تا تیمش سود ببرد. رونالدو بازیکن خوبی برای لالیگا و رئال مادرید بود اما من مثل همیشه به موفقیت تیمم فکر می‌کنم و می‌خواهم به چیزهای که در ذهنم دارم برسم چه با رونالدو باشد و چه بدون او.

کریستیانو رونالدو لیونل مسی سری آ ایتالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر