کد خبر: 708007 A

سرمربی استقلال در اقدامی عجیب در شرایطی که برای 4 بازیکن ملی‌پوش خود آرزوی موفقیت کرد، توجهی به سیدحسین حسینی نشان نداد.

به گزارش ایلنا، سرمربی آلمانی در تازه ترین پست اینستاگرامی خود برای همه ملی پوشان استقلال چه آنها که ماندند چه آنها که خط خوردند آرزوی موفقیت کرد جز دروازه بان این تیم.

وینفرد شفر چند ساعت بعد از انتشار فهرست رسمی تیم ملی ایران برای جام ملت های آسیا 2019 با انتشار پستی عجیب در صفحه شخصی خود به ابهامات موجود در روابطش با دروازه بان خط خورده استقلال افزود.

سرمربی آلمانی در این پست با انتشار تصویر سه بازیکن باقی مانده از استقلال در اردوی تیم ملی و منشن کردن نام علی کریمی برای آنها آرزوی موفقیت کرد اما هیچ اشاره ای به سیدحسین حسینی گلر شیرازی خود نداشت تا ابهامات در خصوص اختلافات را بیشتر از قبل کند.

photo_2018-12-26_17-46-14

نکته عجیب در این اتفاق به صحبت های چند روز قبل وینفرد شفر در خصوص برملا کردن ضعف های حسین حسینی آن هم درست در روزهای منتهی به انتخاب نهایی تیم ملی از سوی کارلوس کی روش برمی گشت . جایی که مربی آلمانی عدم صحبت کردن حسینی را بهانه نیمکت نشینی دروازه بان رکوردشکن و جوان استقلالی ها  در این فصل دانست.

حال باید منتظر ماند و دید با این حرکتی که وینفرد شفر در قبال سیدحسین انجام داد در روزهای آتی چه اتفاقاتی میان دو طرف رقم خواهد خورد و این موضوع باعث جدایی مسیر آنها از هم خواهد شد؟

 

استقلال تیم ملی فوتبال ایران سیدحسین حسینی وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر