کد خبر: 708006 A

لطفا همه در کنار تیم ملی باشید

دروازه‌بان جوان تیم ملی از انگیزه بالای هم‌تیمی‌هایش برای دستیابی به موفقیت بزرگ در جام ملت‌ها گفت.

به گزارش ایلنا، پیام نیازمند در نهایت موفق شد با عبور از نام‌هایی همچون سیدحسین حسینی و رشید مظاهری در لیست دروازه‌بانان تیم ملی در جام ملت‌ها حاضر شود و اکنون از بلندپروازی بزرگی که در ذهن دارد صحبت می‌کند. دروازه‌بان جوان سپاهان در خصوص شرایط تیم ملی ساعاتی بعد از اعلام لیست نهایی بازیکنان برای حضور در رقابت‌های جام ملت‌ها گفت: خدا را شاکرم که این فرصت نصیبم شده و بی نهایت، بی نهایت ممنونم بابت اعتمادی که شده و امیدوارم بتوانم تا آخر مسیر کمکی به تیم ملی کنم.

وی در رابطه با اینکه برای اولین حضورش در تیم ملی چه اهدافی را دنبال می‌کند گفت: در رده پایه‌ها در تیم ملی حاضر بودم اما اکنون خوشحالم بابت اینکه در تیم ملی می‌توانم حضور داشته باشم و در این رقابت مهم حاضر باشم و امیدوارم موفق شوم پاسخ اعتماد کادرفنی را بدهم.

نیازمند در واکنش به اینکه چقدر برای خود شانس حضور در ترکیب را قائل است گفت: از امروز تا زمان شروع بازی‌ها نزدیک به ۱۲ روز مانده و در حال حاضر هیچکس از حضورش در ترکیب اصلی مطمئن نیست. همه با انگیزه هستند و من نیز تا به اینجا با سعی و کوشش آمده‌ام و بعد از این نیز تلاش خواهم کرد که اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

دروازه بان سپاهانی تیم ملی درباره شرایط تیم ملی گفت: هیچ تیمی را نمی‌توان دست کم گرفت. با این حال با توجه به شرایط اردویی مناسبی که در قطر تدارک دیده شده و همچنین بازی‌های تدارکاتی که در نظر گرفته‌اند، امیدوارم تیم ملی بعد از سالها به موفقیت دست یابد و این قدم را محکم برداریم.

نیازمند در پایان از هواداران تیم ملی خواست تا در کنار آنها با دلگرمی‌شان به آنها روحیه موفقیت در این تورنمنت را بدهند: این تورنمنت بزرگی است و مطمئنم اتفاقات خوبی برای تیم ملی می‌تواند بیفتد. من امیدوارم هر دلخوری از تیم ملی، بازیکنان و حتی کادرفنی وجود دارد فراموش کنند و همه دلگرمی خود را نصیب تیم ملی کنند تا بتوانیم با روحیه و انگیزه بالا به موفقیت دست یابد. به دعای همه و روحیه مردم عزیزم نیاز داریم و امیدوارم بتوانیم روسفید شویم و به موفقیت  دست یابیم.

 

تیم ملی فوتبال ایران کارلوس کی روش پیام نیازمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر