کد خبر: 707964 A

همه‌ی غایبان جام ملت‌های آسیا

غایبان بزرگی از حضور در جام‌ملت‌های آسیا محروم شده‌اند واز حضور در این تورنمنت محروم شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، جام ملت‌های آسیا کمتر از دو هفته دیگر در امارات آغاز خواهد شد و تیم‌های تلاش خواهند کرد تا بهترین عملکرد ممکن را از خود نشان دهند.

در گزارش زیر نگاهی می‌اندازیم به بازیکنانی که مصدومیت اجازه نداد در این تورنمنت حاضر شوند:

* آرون موی از استرالیا

آرون موی هافبک تیم لیگ برتری هادرزفیلد تاون که از ناحیه‌ی رباط زانو دچار مصدومیت شده بود بعد از بررسی‌های انجام شده توسط تیم پزشکی تیم ملی استرالیا از فهرست تیم ملی این کشور برای شرکت در جام ملت‌های آسیا خط خورد. مصدومیت آرون موی اولین بار توسط هادرزفیلد اعلام شده بود ولی موی که قصد داشت هر طور شده تیم ملی کشورش را در جام ملتهای آسیا همراهی کند از فدراسیون فوتبال کشورش درخواست کرده بود که آمادگی او برای حضور در این تورنمنت بار دیگر مورد بررسی قرار گیرد که در نهایت مشخص شد موی نمی‌تواند در این تورنمنت استرالیا را همراهی کند تا مدافع عنوان قهرمانی از حضور ستاره خود محروم باشد.

01362810

فارس خطیب از سوریه

کاپیتان باتجربه و باسابقه فوتبال استرالیا نتوانست این تیم را در جام‌نلت‌های آسیا همراهی کند و غایب بزرگ این تیم در این تورنمنت است. فارس الخطیب، کاپیتان ۳۵ ساله تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه که در ۶۲ بازی ملی توانسته است ۲۹ گل به ثمر برساند در آستانه رقابت‌ها مصدوم شده و نمی‌تواند تیم ملی کشورش را در این رقابت‌ها همراهی کند.

97-10-c29-376

یوما سوزوکی از ژاپن

یوما سوزوکی پدیده 22 ساله ژاپن و باشگاه کاشیما آنتلرز که عنوان بهترین بازیکن لیگ قهرمانان آسیا را مسب کرد، در جریان بازی برگشت با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی از مچ پای راست دچار آسیب دیدگی شد تا به همین خاطر حضورش در جام ملت‌های آسیا در خاله‌ای از ابهام قرار بلگیرد و در نهایت و با بررسی پزشکان تیم ملی ژاپن مشخص شد وی نمی‌تواند این تیم را در راه کسب عنوان قهرمانی آسیا همراهی کند.

97-08-c23-727

عمرعبدالرحمن از امارات

عمر عبدالرحمان ستاره تیم ملی امارات و باشگاه الهلال در دیدار با الشباب از ناحیه لیگامنت زانو دچار مصدومیت شد و پس از انجام آزمایشات پزشکی مشخص شد وی از ناحیه رباط صلیبی زانو آسیب دیده و نمی‌تواند تیم ملی امارات را در جام ملت‌های آسیا همراهی کند. این بدترین خبر ممکن برای آلبرتو زاکه‌رونی سرمربی نامدار تیم ملی امارات بود که از وجود ستاره‌ی خود نخواهد توانست استفا کند و باید جایگزینی مناسب برای او پیدا کند امری که با توجه به توانایی‌های عموری بسیار سخت به نظر می‌رسد.

97-07-c23-1700

علی‌الحبسی از عمان

دروازه‌بان باتجربه تیم ملی عمان که در تیم الهلال عربستان توپ می‌زند نمی‌تواند تیم ملی کشورش را در جام ملت‌های آسیا همراهی کند. وی به دلیل مصدومیت شدید عضلانی در تمرینات باشگاه الهلال و غیبت سه هفته ای از فهرست نهایی تیم ملی برای بازی های جام ملت های آسیا کنار گذاشته شد. 

ali-alhabsi-108322

سعید عزت‌اللهی از ایران

بازیکن تیم ردینگ انگلیس که طی هفته های اخیر ابهامات زیادی در خصوص پای آسیب دیده وی وجود داشت و آزمایشات متعددی انجام شد تا امکان حضور این بازیکن در جام ملت ها بررسی شود و در نهایت مشخص شد، عزت اللهی نمی تواند در این رقابت ها حضور داشته باشدو سرمربی پرتغالی باید جای خالی این بازیکن را با دیگر بازیکنان حاضر در این پست پر کند.

zt_llhy_0

 

تیم ملی ایران جام ملت‌های آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر