کد خبر: 707845 A

اصغر حاجیلو در گفت و گو با ایلنا:

اصغر حاجیلو سرپرست استقلال اعلام کرد که تمرینات این تیم از اواسط دی ماه برای حضور در نیم فصل دوم از سر گرفته خواهد شد و قرار است تیم به یک اردوی خارجی سفر کند.

به گزارش ایلنا اصغر حاجیلو سرپرست استقلال اعلام کرد که تمرینات این تیم از اواسط دی ماه برای حضور در نیم فصل دوم از سر گرفته خواهد شد و قرار است تیم به یک اردوی خارجی سفر کند.

با حاجیلو درخصوص شرایط تیم، جدایی گرو و نیومایر و همچنین پیش‌بینی‌اش از عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا همکلام شدیم.

از آخرین شرایط تیم صحبت کنید.

چند روزی است که در تعطیلات به سر می‌بریم. قرار است دور جدید تمرینات از 13 دی‌ ماه از سر گرفته شود. یک اردوی تدارکاتی را در برنامه داریم که تلاش می‌کنیم ترجیحا خارج از کشور برگزار شود. شرایط تیمی هم خوب است. مسوولان استقلال تلاش می‌کنند بازیکنانی که مد نظر کادر فنی است را جذب نمایند.

گفته می‌شود در لیست‌تان جای خالی زیادی وجود دارد.

فکر می‌کنم با حضور داریوش شجاعیان و آقاخان هنوز دو جای خالی وجود داشته باشد. البته گرو و نیومایر از تیم جدا شده‌اند و جای آنها هم می‌توانیم بازیکن جدید جذب کنیم.

در مورد گرو و نیومایر صحبت کردید. چه شد که آنها جدا شدند؟

خب تصمیم کادر فنی این بود که آنها بروند. البته گرو مشکلاتی داشت که ترجیح داد برود. او چند بار در این باره با کادر فنی صحبت کرده بود. در مورد نیومایر هم باید بگویم او نتوانست خودش را با شرایط فوتبال ایران وفق بدهد. امیدوارم در تیم‌های جدیدشان موفق باشند.

در کل از استقلال نیم فصل اول راضی هستید؟

شاید در ابتدای مسابقات نتوانستیم امتیازات لازم را به دست بیاوریم که آن هم دلیل داشت و این بود که بازیکنان هنوز به هماهنگی کامل نرسیده بودند. بازیکنان جدیدی هم که گرفته بودیم هنوز با شرایط تیم آشنا نبودند اما در ادامه و با گذشت چند هفته همه چیز بهتر شد و همان‌طور که دیدید در چند هفته آخر نتایج خوبی گرفتیم.

گفته می‌شود که قرار است در مورد مسایل داوری بازیکنان و کادر دیگر صحبت نکنند.

به هر حال نیم فصل اول تمام شد و ما باید تلاش کنیم در نیم فصل دوم شرایط را بهتر کنیم. هرچه بوده گذشته و صحبت کردن در موردش فایده‌ای ندارد.

تیم ملی هم در کمتر از 10 روز دیگر بازی‌هایش آغاز خواهد شد. در این مورد چه نظری دارید؟

تیم ملی بهترین بازیکنان چند سال اخیر را در اختیار دارد و فکر می‌کنم بتواند بعد از سال‌ها عنوان قهرمانی را به دست بیاورد. حتی بازیکنان جوانی که در تیم ملی حضور دارند، از تجربه بالایی برخوردار هستند و همین یک امتیاز مثبت است.

اما کی‌روش اعلام کرده رویایش حضور در مرحله نیمه‌نهایی است.

فکر نمی‌کنم با این همه بازیکن رویای‌مان حضور در چهار تیم باشد زیرا ایران همیشه در جمع چهار تیم حضور داشته و الان وقتش است که قهرمان شویم. ما این همه هزینه کرده‌ایم که بهترین عنوان را کسب کنیم.

از استقلال هم ملی‌پوشان زیادی در تیم ملی حضور دارند.

این اتفاق هم خوب است و هم بد. از اینکه بازیکنان زیادی را در تیم ملی داریم خوشحالیم و هم‌اینکه آنها را در تمرینات تیم برای حضور در نیم فصل دوم در اختیار نداریم، ناراحتیم. امیدوارم بازیکنان‌مان بتوانند در تیم ملی درخشش خوبی داشته باشند.

استقلال اصغر حاجیلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر